Sayfa 113/122 İlkİlk ... 1363103111112113114115 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 897 - 904 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

KAP'a düşen 2 bildirim bugün kağıda tavan yaptırdı.İnşallah devamı gelir.

İyi yıllar herkeze.Ne yaptığı belli olmayan 3 aşağı bir yukarı giden abuk sabuk bir kağıt haline geldiği için hiç yazmak istemiyorum inanın..Patron istediğini aldı köşeleri döndü kağıdı kendi haline bıraktı.Bizede sadece trene bakar gibi bakmak düşüyor.

Dün akşam son dakikada KAP'a düşen haberde pazartesi kağıda prim yaptırmazsa bu kağıdın yanından geçmemek gerekir.

Bu rezil kağıdı patronu bu hallere getirdi.İstediği kadar KAP'a laf olsun bildirimleri göndersede kağıda hareket ve alıcı getiremiyorlar.Kağıtta bitti bizde bittik.

Rezil kağıt sana dip yakışır(!).Durmak yok devam.

Patron ve speklerinin yeni taktiği.KAP'a laf olsun diye bir bildirim gönder kağıdı 1-2 kademe yukarı çıkar ve elindekileri yukarıdan sat ve kazan.Tek kelimeyle spekülatörlük. Bu enerji patronları birbirlerine çok benziyor.EUREN'dede aynı numaraları görmüştük.

Mübarek günde bu rezil kağıdın iyice rezillenmesine yardımcı olan kim varsa hepsine en iyi(!)dileklerimi gönderiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Mübarek günde bu rezil kağıdın iyice rezillenmesine yardımcı olan kim varsa hepsine en iyi(!)dileklerimi gönderiyorum.
    Tahtayı resmen ahlaksız kadınların satıldığı parayı ver kullan yani trade et, günlük harçlığını çıkar, ky yi soy soğana çevir tahtasına döndürdüler. Bu pazarlamayı yapana verilen lakabı herkes bilir.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Sayfa 113/122 İlkİlk ... 1363103111112113114115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •