Sayfa 122/122 İlkİlk ... 2272112120121122
Arama sonucu : 976 madde; 969 - 976 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    İhalede olumlu sonuçlanmış ama rezil kağıt ve sahipleri rezilliklerine devam ediyorlar.
    Yatırımı yaptım bekliyorum
    Çok yeni borsada
    2025 ten sonra bu şirket iyi mi değil mi karar veririz

Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Yatırımı yaptım bekliyorum
    Çok yeni borsada
    2025 ten sonra bu şirket iyi mi değil mi karar veririz
    Hayırlı olsun kardeşim.Kağıdı oldukça aşağıdan aldığınız için benim gibi ah vah etmezsiniz.Ama benim için tam bir rezil kağıt oldu .Vede bayram sonu hala inişe devam ediyor.

Mevcut patronda olduğu müddetce bu şirketten b ir hayır gelmez.Sanırım oda şirketi birilerine kazıklamak istiyor ama kim alır allahaşkına.

Tamda bu rezil kağıda yakışan bir bir karanlık oda fiyaskosu.%2,5 artıda karanlık odaya gir %2 satış ye ....bu tamamen patron ve şürekasının marıfetidir.Yuh demekten başka bir şey elimden gelmiyor maalesef. Yuh yuh yuh....

REzil kağıt ve spekleri bugün için nasıl bir sürpriz hazırlıyorlar pek tahmin edemiyorum doğrusu.Küçük yatırımcıyı sevindirecek bir sürpriz olmayacağı kesinde kötü sürprizin ne olacağını tahmin edemiyorum.

Vallahi helal olsun rezil herifler yine birilerinin eline verdiniz kağıdı.Bu numaranızda bitti herhalde bakalım yarın nasıl bir sahtekarlık yapacaksınız.

Dostlarçocuklarımızın ve hepinizin bayramı kutlu olsun.Ulu önder Atataürk'ümüz mekanın cennet olsun.

Arkadaşlar bu kağıttan gerçekten bıktım.Zaten bu sayfadada kimse yazmadığına göre herkez bu kağıttan bıkmış.Kağıtta kalan dostlara iyi şanslar diliyorum.Bendenizde artık burada yazmamamaya karar verdim.Kalın sağlıcakla.

8.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Dostlarçocuklarımızın ve hepinizin bayramı kutlu olsun.Ulu önder Atataürk'ümüz mekanın cennet olsun.

Arkadaşlar bu kağıttan gerçekten bıktım.Zaten bu sayfadada kimse yazmadığına göre herkez bu kağıttan bıkmış.Kağıtta kalan dostlara iyi şanslar diliyorum.Bendenizde artık burada yazmamamaya karar verdim.Kalın sağlıcakla.
    Yuzde 30 zarar uzerine 9 ay bekleme maliyeti yuzde 70 zarar yapar , trend de yok agalar ne zaman isterse o zaman bakariz 120 lira ancak kurtarir bu sene

CPH2095 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 122/122 İlkİlk ... 2272112120121122

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •