Sayfa 86/122 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 681 - 688 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    yatırımların önemli finansman yükü getirmemesi cezbedici..

yukarı da yaklaşık %9 tl faizi ile sağlanan krediye yer vermiştim.. halka arz gelirleri de yatırıma gitti, ek finansman ihtiyacı azandı
    tüm bunlara ilave olarak şirket yeşil enerji sektöründe.. yurtdışında çok ucuza kredi sağlayacak.. ceo nun dediği gibi sosyal sorumluluk olarak görülen bir sektörde üretim yapılıyor..

2.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    bu bizim için bambaşka sayfa.. ben de mühendisim

Ben de Kızılay koluydum

https://www.youtube.com/watch?v=pOdeJ6cfHQw
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

3. minikyatirimci temel analizde son noktayı koymuş
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

4. Hücre üretimi konusunda tahmininiz nedir. Saygılar.

5. #SMRTG bağlı ortaklığı Smart Güneş Enerji Ekipmanları ile Baltalimanı Enerji Yatırımları A.Ş. arasında panel satışı,GES yapım işi:49.309.977$lık

6. Biden'dan güneş paneli ithalatında tarifelerin askıya alınmasını engelleyen karara veto -AA

Biden'dan güneş paneli ithalatında tarifelerin askıya alınmasını engelleyen karara veto

NEW YORK (AA) - ABD Başkanı Joe Biden, güneş paneli ithalatındaki tarifelerin geçici olarak askıya alınmasını engelleyen kararı veto etti.

Biden, yazılı açıklamasında, ABD'nin adil olmayan ticaret uygulamaları ve yerli imalata yapılan yetersiz yatırımlar nedeniyle güneş enerjisi ürünleri için uzun bir süredir Çin'e bağımlı durumda olduğuna işaret etti.

Göreve geldikleri ilk andan itibaren güçlü bir güneş enerjisi tedarik zinciri oluşturmaya çalıştıklarını anlatan Biden, ABD'de güneş enerjisi ve diğer önemli küresel endüstriler için iyi maaşlı işler oluşturma ve üretim tesisleri inşa etme planlarının işe yaradığını kaydetti.

Biden, "Amerika'da Yatırım" gündemi sayesinde göreve gelmesinden bu yana bu alanda yapılan yatırımlara değinerek, geçen yıl ağustos ayında kabul edilen "Enflasyonu Düşürme Yasası" kapsamında da özel şirketlerin yaklaşık 6 milyon eve güç sağlamak için yeterli güneş paneli üretim kapasitesi oluşturma taahhütlerini açıkladığını dile getirdi.

ABD'de ilk görev döneminin sonuna kadar yerli güneş paneli üretim kapasitesinin 8 kat artma yolunda ilerlediğini vurgulayan Biden, ancak bu ilerlemenin bir gecede gerçekleşmeyeceğini ifade etti.

Joe Biden, güneş paneli ithalatındaki tarifelerin geçici olarak askıya alınmasının, yeni fabrikalar faaliyete geçene kadar 24 aylık geçici bir köprü olduğuna işaret ederek, Haziran 2024'te dolacak 2 yıllık tarife askıya alma süresini uzatmayı düşünmediğini bildirdi.

Tarifelerin askına alınmasını engelleyen kararın Amerikan işletmeleri ve güneş enerjisi endüstrisindeki işçiler için derin bir belirsizlik yaratacağını vurgulayan Biden, kararı veto ettiğini söyledi.

ABD'de geçen yıl, Kamboçya, Malezya, Tayland ve Vietnam'dan ithal edilen güneş paneli ürünlerine tarifelerden muafiyet sağlanmıştı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Zamani gelince önce 100 leri sonra tekrar 150 leri görecek hisse . Sabırla bekleyin . Büyük pencereden 140 liradan aldik diye bakmamalı. 7 - 8 lirada 140 lara gitti diye bakmalı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    Şirketimizin bağlı ortaklığı olan Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş. arasında; şirketimiz tarafından güneş paneli satışı yapılması işine istinaden KDV hariç toplam 4.355.720 USD tutarda sözleşme imzalanmıştır.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 86/122 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •