Sayfa 117/122 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 929 - 936 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Endeks aldı başını gidiyor bizim lanet kağıt eksilere geçme çabasında

Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Endeks aldı başını gidiyor bizim lanet kağıt eksilere geçme çabasında
    Bir günde mahcup edin be beni rezil kağıt ve sahtekar tahtacıları.

KAP'a 2 tane önemli denebilecek bildirim gönderiyorlar ama kağıtta yine hareket istendiği gibi değil.Üstelik endeksde tarihi zirvesinde.Tahtacılar ve patron ne yapmak ister anlamak mümkün değil.Bugün primlenmiyecekde ne zaman primlenecek bu kağıt allahaşkına.

4. Ve sonunda analizlerimin karşılığını görmüş oldum. Güzel günlere en büyük adımı attık. Elinde olanlara hayırlı olsun.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Ve sonunda analizlerimin karşılığını görmüş oldum. Güzel günlere en büyük adımı attık. Elinde olanlara hayırlı olsun.
    Teşekkürler.Sizin olumlu yorumlarınız olmasaydı bugüne kadar kalmazdım bu kağıtta.İnşallah arkası gelir.

6.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Teşekkürler.Sizin olumlu yorumlarınız olmasaydı bugüne kadar kalmazdım bu kağıtta.İnşallah arkası gelir.
    Hedefime daha çok var. Enerji sistemleri şirketlerinde hareket yeni başladı. SMRTG - EUREN iyi.
    Bol kazançlar dilerim.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Hedefime daha çok var. Enerji sistemleri şirketlerinde hareket yeni başladı. SMRTG - EUREN iyi.
    Bol kazançlar dilerim.
    Arkadaşlar sayın master 38 in yazdığı gibi aynen olaya sektör olarak bakmamız lazım. Bakın benzer şirketlerin hemen hepsi bu endeksin 8500 lerden düşüp 7000 lere yanaştığı zamanki diplerinden kabaca %50 yukarı yaptılar biri bir günce biri üç gün sonra. Bu şirketlerin yoluna devam etmesini bekliyorum ama bir yandan da bilançolarının bu fiyatları da haketmesi gerekiyor. Smrtgnin ve kontrnin ayrıca hidrojen depolama üstüne de çalışmaları var. Buralarda ayrıca güzel gelişmeler olursa bu şirketler ayrışabilir kaldı ki halihazırda daha yüksek fk ile fiyatlanıyorlar.YTD.

Yine abuk sabuk hareketlerine döndü.

Sayfa 117/122 İlkİlk ... 1767107115116117118119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •