Sayfa 14/122 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 976 madde; 105 - 112 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,377
    Dün ihaleye katıldılar ya o ihaleye başka şirketlerde katıldık diye kap gönderdiler sonuç gönderen şirket oldu mu bilginiz var mı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Ben şirkete mail attim konuyla ilgili ama henuz dönüş olmadı. Sizde atabilirsiniz.
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Dün ihaleye katıldılar ya o ihaleye başka şirketlerde katıldık diye kap gönderdiler sonuç gönderen şirket oldu mu bilginiz var mı
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bildiğim kadarıyla smrtg
    in borsada muadili yok

4. Şirketimiz ile Reysaş Gayrimenkul
    Yatırım Ortaklığı A.Ş. arasında KDV hariç 4.560.064,60 ABD Doları bedel üzerinden Fotovoltaik Güneş Paneli
    satışına istinaden yurtiçi satış sözleşmesi imzalanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,377
    güzel haberler geliyor mal mı topluyorlar takas ne durumda borsaya geldiği günden beri kim topluyor bir hafta oldu takas gören varsa paylaşırsa sevinirim ben bıraktım program almayı şimdilik
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    güzel haberler geliyor mal mı topluyorlar takas ne durumda borsaya geldiği günden beri kim topluyor bir hafta oldu takas gören varsa paylaşırsa sevinirim ben bıraktım program almayı şimdilik
    Alım satim böyle. 24 marttan bugüne

IN2010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Sayfa 14/122 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •