Sayfa 118/122 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 937 - 944 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Ne getirip ne götürdüğü belli olmayan bildirimleri KAP'a gönderiyorlar ve yatırımcının kafasını karıştırıyorlar.Dolayısıyla tam yükselişe geçerken nerdeyse eksiye geçecek rezil kağıt..

2. Artık kap dönemi bitti bilanço güzel gelsin yeter yani Bi bozulma olmasın karlılık artsın gerisi kendiliğinden gelir
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Dün yine laf ola beri gele cinsinden KAP'a bildirim gönderip %5'e yakın primlendiriip küçük yatırımcının eline verdiler arkasından yine satişlar ve kağıt yine ekside.Sahtekarlığın daniskası..Eliniz değmişken dip yaptırın olsun bitsin.
    Son düzenleme : eldoR21; 13-02-2024 saat: 17:52.

Patronu ve tahtacıları sayesinde borsanın en rezil kağtlarından bir haline gelen SMRTG'nin bu haftada geriye sayacağını düşünüyorum. ilgililerinden KAP'a bildirim göndermemelerini rica ediyorum.Her KAP haberinden sonra geriye sayıyor kağıt.

Borsa almış başını gidiyor bizim rezil kağıtta sürünmeye devam. kendi menfaati için 90'lı kademelerde hisse satışı yapmaya başlayan patron bugünkü menfi görüntünün nedenidir.

6. Boyun kırılımı önemli !!!!

Kırılım olmadan formasyon olmaz.
    Ana formasyon için kırılım şart.

rezil kağıt ve şürekasının küçük yatırımcıyı sıfırlama operasyonu aynen devam ediyor.Bu ne yaptığı belli olmayan şirketin KAP'a gönderdiği yalan yanlış bildirimlere sakın olaki inanmayın kağıdı yeni almak isteyen dostlar.

Dostlar bu sayfada fazlaca yazan ortak yok.İlgilenenlere İnvesting com.daki SMARTG sayfasında yazan ortakları izlemenizi öneririm.Ordaki arkadaşlar haklı olarak benden fazla eleştiriyorlar kağıdı ve patronunu haklı olarak.

Sayfa 118/122 İlkİlk ... 1868108116117118119120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •