Sayfa 120/122 İlkİlk ... 2070110118119120121122 SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 953 - 960 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Durmak yok düşmeye devam .Bendende en derin selamlar İlgililere(!)

Rezil yönetimin rezil kağıdı durmak yok inişe devam.

EUREN patronu(şimdilerde eskişehir belediye başkan adayı)kendi siyasi çıkarları için genel seçim öncesi resmi müsade ile hisselerini satmış ve kağıt dip yapmış uzun süre kendini toparlıyamamıştı.SMARTG patronuda aynı yolla hisseleri elinden çıkarınca kağıt diplere indi ve bir türlü kendini toparlayamadı. her iki enerji şirketi patronununda kısa zaman aralıklarıyla aynı yola girmeleri sizleri düşündürmüyormu.
    Neticede olan benim gibi mantar gibi türeyen enerji kağıtlarına yüklenen küçük yatırımcıya oldu ..

İyi günler .hafta başı açılış %2,24 ekside.Durmak yok sıfırlayın herkezin elindekini avucundakini

tamamen patronun küçük yatırımcıyı batırma operasyonu.Sata sata bir hal oldu.Bir yandanda panik halin deki küçük yatırımcının kağıtlarını dipden topluyor.Mübarek günde kendileri için en iyi(!) dualarımı ihmal etmiyorum.

Rezil kağıt rezilliğine devam ediyor.Patron ve şürekası biryerlerinize kına ayakın.

22 mart 2023 de 43.05 le borsaya girmiş rezil kağıt.Bugün yıldönümünde inşallah(!) aynı seviyeye ineriz.Amaçlarıda bu olsa sahtekarların.

Yönetim kurulu başlanı ve CEO Halil Demirdağ'ın SMARTG kağıdının İstanbul borsasında işleme başladığı 24.03.2022 günü seans açılışında yaptığı konuşmayı gördüm.Beyefendi halka açılmanın kendileri için çok önemli olduğunu,büyümek için herşeyi yapacaklarını, HİÇKİMSEYİ MAHCUP ETMEYECEKLERİNİ açıklamış.
    Aradan 2 sene geçmiş Kağıt nerdeyse o günkü fiatına inmiş veya iniyor.Bumudur hiç kimseyi mahçup etmemek.Şİmdi ESERİNİZ için ne düşünüyorsunuz Halil bey kardeşim. kendi çıkarlarınız için daha 1 yıl geçmemişken hisse satışını başlatmanız neyin nesiydi allahaşkına.Siz Küçük yatırımcıya karşı hiçmi MAHCUP olmadınız..Hiçmi açıklamanız olmayacak.

Sayfa 120/122 İlkİlk ... 2070110118119120121122 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •