Sayfa 121/122 İlkİlk ... 2171111119120121122 SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 961 - 968 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    hayırlı olsun bir milyarlık ihale anca döndürür

Şirketimiz, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Tedarik ve Hizmet Yönetimi Bölüm Başkanlığı tarafından 13.03.2024 tarihinde gerçekleştirilen ‘T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali" konulu ihalede en uygun fiyatı vererek, ihalede 1. sırada yer almış olup, ihaleyi yapan kurum tarafından onaylanan ihale kararı Şirketimize bugün tebliğ edilmiştir. Şirketimize ihaleyi yapan kurumdan sözleşme imzalanmasına ilişkin davet mektubunun gelmesi beklenmektedir. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Herkese hayırlı olsun, benim portföyümün üçte biri bu hissede. Açıkçası enerji sektöründe en potansiyelli gördüğüm şirket bu. Üstündeki baskı kalksa çok güzel yerlere geleceğini düşünüyorum. Söylediklerimin yatırım tavsiyesi olmadığını da belirtmek isterim.

iyi niyetli arkadaşlarımız KAP'a düşen bazı olumlu haberlere istinaden kağıtla ilgili olumlu beklentilerini ifade ediyorlarlar yorumlarında .Doğrusu bende pozitif düşünmek istiyorum ama maalesef kağıttaki olumlu gidişat Halil bey kardeşimizin hisse satışıyla gerçekten bozuldu.Vede malesef düzelemiyor.Küçük yatırımcı kağıt hakkında olumlu düşünemiyor .Talepde yok. Bugünkü gibi hafif yeşillendiriyorlar ama yetmiyor.

Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    hayırlı olsun bir milyarlık ihale anca döndürür

Şirketimiz, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Tedarik ve Hizmet Yönetimi Bölüm Başkanlığı tarafından 13.03.2024 tarihinde gerçekleştirilen ‘T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Lisanssız Güneş Enerjisi Santrali" konulu ihalede en uygun fiyatı vererek, ihalede 1. sırada yer almış olup, ihaleyi yapan kurum tarafından onaylanan ihale kararı Şirketimize bugün tebliğ edilmiştir. Şirketimize ihaleyi yapan kurumdan sözleşme imzalanmasına ilişkin davet mektubunun gelmesi beklenmektedir. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.
    Günaydın.Bu ihale sonucuna göre kağıdın primlenmesi gerekirdi.Bildirimde değinilen DAVET MEKTUBU bugüne kadar ihaleyi yapan kurumdan gelmemiş olmalıki kağıt istendiği şekilde primlenemedi. Daveti beklemekte fayda olur diye düşünmek istiyorum.

Yeni gün yine hüsran.

Sabah %4 primlenmiş gibi göründü , akşam gerçek yüzünü gösterir dedim.Vede layık olduğu renge (KIRMIZI)dönmek üzere.patron ve spekleri kına yakmaya devam etsinler.

Günlerdir tavan (!)yapan kağıdın kar satışı yapması (!)çok doğal.

İhalede olumlu sonuçlanmış ama rezil kağıt ve sahipleri rezilliklerine devam ediyorlar.

Sayfa 121/122 İlkİlk ... 2171111119120121122 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •