Sayfa 101/123 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 977 madde; 801 - 808 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

Ben kendim adıma ben şöyle düşünüyorum. küçük yatırımcı Oranı epey fazla olabilir. Burada bir silkeleme yaşaniyorsa Yani hisseyi 75,67 bandından toplamaları muhtemel. 3. Çeyreği iyi gelmeli. Ama son günlerde hiç sipariş kap ı atmadi. Daha çok insan fikrini yazarsa sevinirim.

İyi haftalar.Sevgili MİRALAY kardeşim artık fikir mikir boş bu kağıda. ay sonun a kadar cezalı bir kağıt olması hemde patronun resmen kağıt satması nedeniyle düşmekte olan kağıda birde savaş haberleri eklenince tadı tuzu kalmadı maalesef.Saat 11.45 kağıt %2,25 ekside.Benim satmam mümkün değil maliyet bayağı yukarda kaldı.İnşallah toparlanır ama zor işimiz.

Özetle kağıt SAHİPSİZ arkadaşlar.Patron bana göre keyfinde .Yasaklama nedeniyle alsatçılarda kenara çekilince 50'li rakamları görürsek hiç şaşmam.

Günaydın. Dün son dakikalarda KAP'a düşen bildirim dünü en azından çok az ekside kapatmamıza neden oldu.Bugün yeşile döneriz inşallah.

Acil tavan lazım.. inşallah yola çıksin artık

6. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim siz bu vb. haberleri izliyor ve bilgilendiriyorsunuz.Teşekkürler.Ancak ben kağıdın yatırımlarla ilgili beklentilerin dışına çıktığı ve borsa spekülatörlerinin(birinci spekülatör şirketin patronu tabii..)eline düştüğü görüşündeyim an itibariyle.Bu adamlar yüzünden cezayı yedi vede patronunun lüzumsuz bir zamanda hisse satışıyla kağıt 15-20 günde 93'lerden 75'li rakamlara geldi .Küçük yatırımcıyı maalesef borsada düşünen yok.Dün akşam KAP'a düşen olumlu bir bildirime rağmen kağıt bugün hala eksilerde geziyorsa bu işlerin altında yatan bityeniğini bulmak lazım diye düşünüyorum.sağlıkla kalın.

Grafikte yada temelde bir bozulma mevcutmu. Ben göremedim.

Sayfa 101/123 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •