Sayfa 115/122 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 913 - 920 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1. Kardeşim kağıt zaten pahalı
    Bilmem kaç x gitmiş
    Durmasın mı hiç?
    Güç toplamasın mı?
    Sonsuza kadar gitsin mi ?
    Borsaya yeni mi girdiniz. Güveniyorsanız toplayın.

2.  Alıntı Originally Posted by Fabric Yazıyı Oku
    Kardeşim kağıt zaten pahalı
    Bilmem kaç x gitmiş
    Durmasın mı hiç?
    Güç toplamasın mı?
    Sonsuza kadar gitsin mi ?
    Borsaya yeni mi girdiniz. Güveniyorsanız toplayın.
    Sonsuza kadar gitsin diye bir sözümüz olmadı. Sadece BANK-OFF un cirit atmasına tepki verdik o kadar. Bu gün de BANK-OFF u dğerleri tokatlamaya başladı. Güç topladığı zaten grafikten belli. O kama formasyonu çok güzel çalışacak. Tahta yapıcı TEB hala bir adım atmadı. Neyi bekliyor bilemiyorum. Elbet bir planı da vardır.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Perşembe günü TCMB son kez faiz artıracak. ABD de ise faiz indirimi gündemde. Yabancıların ülkemize BIST e gelmesi hatta bazılarının şimdiden pozisyon aldıkları vakidir. Özellikle Enerji-Gıda ve metal endüstrisi ile Bankalara girişleri sözkonusu olacaktır. SMRTG ABD de merkez kurdu. Bu durumun geleceğini değerlendireceklerini umuyorum.
    Değerli kardeşim günaydın.inşallah sizin beklentiniz gerçekleşir ama benim umudum yok.İnvesing com.da SMARTG sayfasındaki yorumlara bakarsanız hissedar arkadaşların ne kadar kağıttan daha doğrusu kötü niyetli PATRONDAN umutlarını kestiklerini ve BLOKAJ uygulamasına geçtiklerini görürsünüz.Ben katılamadım çünkü beceremedim ama böylesine küçük yatırımcıyı yok sayan zihniyete karşı birşeyler yapmamın gerektiğinede inanıyorum.PATRON ve şürekası istedikleri gibi kağıtta at oynatıyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Değerli kardeşim günaydın.inşallah sizin beklentiniz gerçekleşir ama benim umudum yok.İnvesing com.da SMARTG sayfasındaki yorumlara bakarsanız hissedar arkadaşların ne kadar kağıttan daha doğrusu kötü niyetli PATRONDAN umutlarını kestiklerini ve BLOKAJ uygulamasına geçtiklerini görürsünüz.Ben katılamadım çünkü beceremedim ama böylesine küçük yatırımcıyı yok sayan zihniyete karşı birşeyler yapmamın gerektiğinede inanıyorum.PATRON ve şürekası istedikleri gibi kağıtta at oynatıyorlar.
    Her gecenin bir sabahı, her baskının bir patlaması vardır. Grafikteki formasyon zaten her şeyi özetliyor. Sen rahat ol.

5. Genel olarak yenilenebilir enerji şirketlerindeki düşüş bitti gibi görünüyor şimdilik.smrtg ye özel bir düşüş yok. Düğmeye basınca hepsine birden alım gelmesini bekliyorum şahsen.ytd.

6. Yolcudur Abbas bağlasan durmaz Perşembe -Cuma belki de haftaya. Alışlarına satış yapsalar birilerine kaptırıyorlar. Çakallarla dans ediyoruz.

7. O kama formasyonu çalışacak. Kamayı sokacaklar enerji fışkıracak.

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    O kama formasyonu çalışacak. Kamayı sokacaklar enerji fışkıracak.
    Ben çekiliyorum sizi izleyeceğim.İnşallah gönlünüzce olur

Sayfa 115/122 İlkİlk ... 1565105113114115116117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •