Sayfa 116/122 İlkİlk ... 1666106114115116117118 ... SonSon
Arama sonucu : 975 madde; 921 - 928 arası.

Konu: SMRTG - Smart Güneş Enerjisi Tek.

1.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Ben çekiliyorum sizi izleyeceğim.İnşallah gönlünüzce olur
    Dilerim kazançla çekiliyorsundur. Bu gün iştah kabartan alımlar gördüm. Yakında bir haber gelecek sezgisi var içimde. Bakalım traderler artık nasıl bir strateji izleyecek? Bir kaç aracı kurumdan robotlar devrede. Ama o robotları da yapan insan olduğuna göre öyle bir köşeye sıkışacak ki o robotlar, kısa devre yaparak yanacaklar. Az kaldı.
    YAZDIKLARIM ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. SADECE KİŞİSEL DÜŞÜNCELERİMDİR.

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Dilerim kazançla çekiliyorsundur. Bu gün iştah kabartan alımlar gördüm. Yakında bir haber gelecek sezgisi var içimde. Bakalım traderler artık nasıl bir strateji izleyecek? Bir kaç aracı kurumdan robotlar devrede. Ama o robotları da yapan insan olduğuna göre öyle bir köşeye sıkışacak ki o robotlar, kısa devre yaparak yanacaklar. Az kaldı.
    Günaydın.Kağıttayım ve sizin yorumlarınızı izleyeceğim.Ben yazmaktan yoruldum.

3.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Günaydın.Kağıttayım ve sizin yorumlarınızı izleyeceğim.Ben yazmaktan yoruldum.
    Sevindim. Güzel fiyatları yakalamak umuduyla beklemedeyim.

Adi kağıt ve tahta yapıcıları adiliklerine devam ediyorlar.%4'e yakın kağıdı yukarı çekip küçük yatırımcıya kakalama operasyonu.Sonra yine geriye çek .Bunlar borsanın gerçekten yüz karaları.

5.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    Adi kağıt ve tahta yapıcıları adiliklerine devam ediyorlar.%4'e yakın kağıdı yukarı çekip küçük yatırımcıya kakalama operasyonu.Sonra yine geriye çek .Bunlar borsanın gerçekten yüz karaları.
    Bu ve diğer tahtalarda at oynatan BANK-OFF. BANK-OFF her tahtada alış tarafına geçip Malı alıp yükseltttikten sonra satış tarafına
    geip trade edip karı cebe koyuyor. BANK-OFF u iyi takip edecek ve o alırken yükselmesini bekleyeceksin alış tarafından satış tarafına geçtiği anda da sen de satarak trade edeceksin. Bunu izleye izleye öğrendim.

Bu şirket bitmiş .Can çekişme safhasında.

7. BANK-OFF satış tarafından şimdi alış tarafına geçecek. Fiyatı yukarı çekip ya seans sonunda ya da yarın karı cebe koyacak.

8.  Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    BANK-OFF satış tarafından şimdi alış tarafına geçecek. Fiyatı yukarı çekip ya seans sonunda ya da yarın karı cebe koyacak.
    ÇAKAL KARLOS nihayet alım tarafına geçti. Bakalım diğerleri yanına kar bırakacak mı? Tilkinin üzüm bağına dadandığı gibi girdiği tahtalarda milleti çarpıp çıkıyor.

Sayfa 116/122 İlkİlk ... 1666106114115116117118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •