Special Days Image
Sayfa 3/257 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2055 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

1.  Alıntı Originally Posted by BaHtıÇıktı Yazıyı Oku
    İnvesting hesabın kitlenmiş hocam?
    sıkıntı yok zaten orada yazmıyorum artık, bir tek bizim mekanda yazıp çiziyordum, onu da buraya taşırız.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

2. İki senede telegram gibi bir yere geçemedik, bir de burayı deneyelim

3.  Alıntı Originally Posted by BaHtıÇıktı Yazıyı Oku
    İki senede telegram gibi bir yere geçemedik, bir de burayı deneyelim
    Telegram ya da başka bir sosyal medya aracı kullanmayalı epey oluyor. Düşünmüyorum da, zamanımı çokça israf ediyor. Onun yerine okumayı, bir şeyleri incelemeyi ve ailemle zaman geçirmeyi tercih ediyorum. Sosyal medya kullandığım zamanlarda kitap okuma ortalamam ayda 2 kitaba filan düşmüştü. Şimdi ortalama 12-13 ile devam ediyorum. Yazık oralarda harcanan zamanlara.
    Clausewitz

4. Hafta sonu bu bilanço döneminin sağlam performans göstermiş ve kendimce potansiyelli düşündüğüm şirketlerini hangi kriterler ile filtrelediğimi de belirterek burada paylaşmayı düşünüyorum, yatırım tavsiyesi olmamak kaydıyla.
    Clausewitz

5. Tebrik ediyorum kitap okuma performansını hocam. Saygılar

6. Birazdan 15 Mart 2022 tarihinde kullandığım filtrelere göre sıraladığımız hisselerin düzeltilmiş fiyat performanslarını yayınlayacağım burada.
    Son düzenleme : deva-i dert; 16-08-2022 saat: 23:10.
    Clausewitz

7. Mart ayındaki listeden bende olan yüklü bazı kağıtlar var.

Temel analiz zor bir şey değil ama onu disiplinli uygulamak zor.

Siz uyguluyor ve uyuyor iseniz, kısa sürede köşeyi dönemezsiniz, ala uzun vadede mutlaka hem enflasyon hem de dolar altın faiz gibi enstrümanlar üzerinde reel getiri elde edersiniz.

Temelci görünce destek atayım dedim bol kazançlar beğendiğim bilancolar olursa ben de toplu bir post yapabilirim dönem sonu birkaç güne.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Mart ayındaki listeden bende olan yüklü bazı kağıtlar var.

Temel analiz zor bir şey değil ama onu disiplinli uygulamak zor.

Siz uyguluyor ve uyuyor iseniz, kısa sürede köşeyi dönemezsiniz, ala uzun vadede mutlaka hem enflasyon hem de dolar altın faiz gibi enstrümanlar üzerinde reel getiri elde edersiniz.

Temelci görünce destek atayım dedim bol kazançlar beğendiğim bilancolar olursa ben de toplu bir post yapabilirim dönem sonu birkaç güne.
    Belli kriterlere göre filtreleme yapıp 500 hisseden 63 hisse seçtim ve 'bunlara eşit olarak misal 100 tl yatırılsa idi 6 ayda ne olurdu?' sorusunun cevabını yayınlayacağım şimdi.
    Clausewitz

Sayfa 3/257 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •