Sayfa 65/262 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 2091 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

Hocam selamlar.uzun zamandir sizlerin değerli yorumlarinizi okuyorum.elimde uzun yaklasik 1 yildir 16 lira ortalama ile tborg taşıyorum...
    Sirketin sürekli karını artırarak büyüme tarafında olduğünü gözlemliyorum.
    Sizden de bir yorum alabilirmiyim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    Hocam selamlar.uzun zamandir sizlerin değerli yorumlarinizi okuyorum.elimde uzun yaklasik 1 yildir 16 lira ortalama ile tborg taşıyorum...
    Sirketin sürekli karını artırarak büyüme tarafında olduğünü gözlemliyorum.
    Sizden de bir yorum alabilirmiyim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kategorik olarak takibimde olmayan ve bilgi sahibi olmadığım hisselerden olduğu için yorum yapmam doğru olmaz hocam.

3. Tüm hisselerimi satarak nakite geçtim an itibariyle. Bazı şeyleri yanlış yorumlamış olabilirim, ama endeksteki bazı formasyonların kısa bir süreliğine düzeltme gelebileceğine işaret ettiğini düşünüyorum. Belki kararı erken vermiş de olabilirim, ama % 100 isabet şansım hiç bir zaman olmayacak. Hazır elimdeki kağıtlar da oldukça iyi prim yapmışken bu fırsatı kaçırmak istemedim. Kararım kişiseldir, yatırım tavsiyesi içermez.

BNTAS 6.41
    KERVT 10.86
    KONKA 53.00
    MERCN 28.83
    ODAS 11.62
    YATAS 22.94

çıkış maliyetlerim. Bir kısmını daha aşağıdan bir kısmını daha yukarıdan alma ihtimali mevcut. Her zaman başıma gelen durumlar, bağışıklığımız var bu konuda. Bakalım bu sefer senaryo nasıl olacak.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

4. Hakkınızda hayırlı olsun hocam.
    İnşallah beklediğiniz noktalardan alımlarınızı yaparsınız
     Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Tüm hisselerimi satarak nakite geçtim an itibariyle. Bazı şeyleri yanlış yorumlamış olabilirim, ama endeksteki bazı formasyonların kısa bir süreliğine düzeltme gelebileceğine işaret ettiğini düşünüyorum. Belki kararı erken vermiş de olabilirim, ama % 100 isabet şansım hiç bir zaman olmayacak. Hazır elimdeki kağıtlar da oldukça iyi prim yapmışken bu fırsatı kaçırmak istemedim. Kararım kişiseldir, yatırım tavsiyesi içermez.

BNTAS 6.41
    KERVT 10.86
    KONKA 53.00
    MERCN 28.83
    ODAS 11.62
    YATAS 22.94

çıkış maliyetlerim. Bir kısmını daha aşağıdan bir kısmını daha yukarıdan alma ihtimali mevcut. Her zaman başıma gelen durumlar, bağışıklığımız var bu konuda. Bakalım bu sefer senaryo nasıl olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Tasarrufcu Yazıyı Oku
    Hakkınızda hayırlı olsun hocam.
    İnşallah beklediğiniz noktalardan alımlarınızı yaparsınız
    Teşekkürler hocam.. USD bazlı haftalık endekste RSI'ın aşırı satım bölgesine geldiği pazartesiler veya sonrası günlerinde epey satış yediği olmuş. Borsa tekerrürden ibaret mi değil mi göreceğiz. Arada aynı hareketi yapacakmış gibi davranır fake de atarlar.. Bu sefer ne olacağını ben de merak ediyorum. Almış olduğum aksiyonun pozitif ya da negatif bir bedeli olacak elbet. Hakkımızda hayırlısı. YTD.
    Clausewitz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Teşekkürler hocam.. USD bazlı haftalık endekste RSI'ın aşırı satım bölgesine geldiği pazartesiler veya sonrası günlerinde epey satış yediği olmuş. Borsa tekerrürden ibaret mi değil mi göreceğiz. Arada aynı hareketi yapacakmış gibi davranır fake de atarlar.. Bu sefer ne olacağını ben de merak ediyorum. Almış olduğum aksiyonun pozitif ya da negatif bir bedeli olacak elbet. Hakkımızda hayırlısı. YTD.
    Bende bugün bayağı boşalttım portföyü.... Riske gerek yok..Değişken fonlara geçici bir geçiş olacak.. Sayın deva_i dert sizin altta beklediğiniz yer neresi acaba? söylemenizde sakınca var mı? sonuçta tahmin olacak...kesin bir şey tabiki yok.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bende bugün bayağı boşalttım portföyü.... Riske gerek yok..Değişken fonlara geçici bir geçiş olacak.. Sayın deva_i dert sizin altta beklediğiniz yer neresi acaba? söylemenizde sakınca var mı? sonuçta tahmin olacak...kesin bir şey tabiki yok.
    220-223 USDTRY arası bölgeye kadar fazla derin olmayan bir düzeltme beklentim var. Olur olmaz bilemem. Duruma göre tekrar aksiyon alırım. Sonuçta eski verilerin ve pattern'ların tekrar edip etmeyeceğine dair bir tahmin sözkonusu.
    Clausewitz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    220-223 USDTRY arası bölgeye kadar fazla derin olmayan bir düzeltme beklentim var. Olur olmaz bilemem. Duruma göre tekrar aksiyon alırım. Sonuçta eski verilerin ve pattern'ların tekrar edip etmeyeceğine dair bir tahmin sözkonusu.
    Teşekkür ederim. Benzer düşünüyorum bende...kısmet.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 65/262 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •