Arama sonucu : 2119 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Dev'ayna Masalları

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. 1) Anlamlı bir düzeltme olursa sonradan tekrar girmek üzere AFYON ve VAKKO'dan çıkış yaptım bugün, kısa vadeliğine.

2) TOASO almamın kısa vadede hatalı bir tercih olduğunu düşünmeye başlamıştım ki, hazır ikisi de maliyetlerime göre aynı oranda geri çekilmişken tüm TOASO'larımı DOAS'a çevirdim.

3) VAKKO'dan oluşan nakti MEGAP alımı yaparak değerlendirdim. Uzun süredir almayı planlayıp da bir türlü aksiyona dönüştüremediğim bir durumdu MEGAP alımı. Bilançolar açıklanana kadar MEGAP'ları tutmayı düşünüyorum. AFYON'dan oluşan naktin bir kısmını DOAS'a bir kısmını ise MEGAP'a ekledim. Toplam hisse sayım 13'ten 11'e düşmüş oldu bu hareketle.

- Son 80 günlük portföy getiri performansı % 94,19 olarak gerçekleşmiş durumda. Portföyün ilk 40 günlük performansına göre ikinci 40 günlük performansı biraz daha düşük seyretti. Bunda son 3 haftadır endekste oluşan duraklamanın / bir bant içerisinde dalgalanmanın etkisi de var. Ancak şikayetçi olunacak bir performans değil şimdilik. Umarım devamı gelir.

Nasibimizde ne var göreceğiz.
    Son düzenleme : deva-i dert; 27-09-2023 saat: 17:41.
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •