Sayfa 52/106 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 409 - 416 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

Çok yoruldum çok, ne olacaksa olsa artık Bu ne sessizlik arkadaşlar? gdeniz90 nerdesin kardeşim???

2. Sn. BJK takas yada alan satanla alakalı merak ettiğiniz bir periyot varsa atabilirim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Çok yoruldum çok, ne olacaksa olsa artık Bu ne sessizlik arkadaşlar? gdeniz90 nerdesin kardeşim???
    Çok fazla zamanımı almaya başladın ATPET, gerçekten yoruldum. Misafirim vardı, sırf seni konuştuk 1-1,5 saat. Arkadaşa (çok biliyormuş gibi) borsanın inceliklerini anlatmaya çalıştım. Şimdi kendimle yüzleşiyorum ekranda. Ne yapacağımı bilmiyorum...

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. BJK takas yada alan satanla alakalı merak ettiğiniz bir periyot varsa atabilirim
    Abi at da ben takastan anlamam ki? Anlamadığım bir şeye de inancım yok. Ama siz anlıyorsanız seve seve yardım alır ve sizi dinlerim...

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Abi at da ben takastan anlamam ki? Anlamadığım bir şeye de inancım yok. Ama siz anlıyorsanız seve seve yardım alır ve sizi dinlerim...
    Hocam takassan anlamak için kağıdı baya iyi tanıyor olmak lazım, bende kağıt olmadığı için takası yorumlamam çok zor, ama çok basit görünen bir şey Yatırım Finans aldığı malı Citi Yabancı için almış, onu atıyorum şimdi. Sizin dönem olarak merak ettiğiniz olursa yardımcı olmaya çalışırım, sizin çalışmalardan zamanında az yararlanmadık.
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Hocam takassan anlamak için kağıdı baya iyi tanıyor olmak lazım, bende kağıt olmadığı için takası yorumlamam çok zor, ama çok basit görünen bir şey Yatırım Finans aldığı malı Citi Yabancı için almış, onu atıyorum şimdi. Sizin dönem olarak merak ettiğiniz olursa yardımcı olmaya çalışırım, sizin çalışmalardan zamanında az yararlanmadık.
    O zaman sizin attığınız tabloyu incelemeye çalışayım. Zamanında yararlanıp şu an eksik olan bir şey varsa yine elimden geleni yapmaya çalışırım, teşekkür ederim düşünceleriniz için...

7. 1 Mayıs tan bugüne alan satan kurum, Yatırım aldığı mala dikkat şimdi aşağıya takasları atacağım

8. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

Sayfa 52/106 İlkİlk ... 242505152535462102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •