Sayfa 57/106 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 449 - 456 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1.  Alıntı Originally Posted by Hacı1984 Yazıyı Oku
    Bigpara da halka açıklık oranı 93 gözüküyor
    Evet halka açıklık oranı çok yüksek. Bu hiç iyi değil. Patron şirketin neredeyse tamamını halka satmış demek. Zaten şirketin karlılık durumu da kötü. Ufacık bir şirket... Ben de aldım 1.74 ten. 2.03 ten satıp 1.92 den tekrar aldım. Uzun vadeli ve çok paralarla yatırım yapılmaz bana göre. Bu aralar hisse popüler al sat yapılarak para kazanılır. Ytd...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Buralarda biraz yukarı aşağı yapar gibi geliyor, temkinli olmakta yarar var haber akışı lazım bu ebatta bu sektörde bir şirketten ne haber gelir pek iyimser değilim. Halka açıklık oranı yüksek ama iyi tarafından bakılırsa patronun elinde habersiz piyasaya gömecek milyon lotları yok demektir. Tuclk vs hisselerde biliyoruz patronların bu tip hisselerde hareketlerini. Volatilite olmasa da Hacim çok arttı brüt takas ihtimalini asla göz ardı edemeyiz. Yüksek sermaye ile girip ocaklar sönmesin. Ytd değildir.

3. Aman spek abi kimseye farkettirmeden çık küçük yatırımcı gelmeden yavaş yavaş mal bişaltacağın zaman tavan gidersin

Alıntı Originally Posted by Hacı1984 Yazıyı Oku
    Aman spek abi kimseye farkettirmeden çık küçük yatırımcı gelmeden yavaş yavaş mal bişaltacağın zaman tavan gidersin
    Sen kimsin ve kimden yanasın hacı?

Sistem Takibi... başlığının yazarı Sayın T/A'nın çalışması...

ATPET AYLIK

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=7135

haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sen kimsin ve kimden yanasın hacı?
    Ordan bakınca spekten yanamı gözüküyorum sen gibi küçük yatırımcıyım sende biliyorsun bı kâğıtta küçük yatırımcı çoksa sittin sene gitmez kağıt şuan yükselen trentte ve fazla yazan çizen yok mal dağıtımı yok anladın

Alıntı Originally Posted by Hacı1984 Yazıyı Oku
    Ordan bakınca spekten yanamı gözüküyorum sen gibi küçük yatırımcıyım sende biliyorsun bı kâğıtta küçük yatırımcı çoksa sittin sene gitmez kağıt şuan yükselen trentte ve fazla yazan çizen yok mal dağıtımı yok anladın
    Önceki yazdıklarından birşey anlayamamıştım, şimdi anladım.

Sayfa 57/106 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •