Sayfa 95/106 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 753 - 760 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    1.45 - 1.55 arasında gap oluştu. Yükseliş devam etmezse o boşluğu kapatmak isteyebilir. Önceki yükselişte 1.32 - 1.40 arasında gap oluşmuştu 1.36 ya inerek o boşluğu büyük ölçüde kapattı ve öyle yükseldi. Aynısını yapabilir...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet beklediğim gibi 1.46 dan işlem yaparak boşluğu kapattı. Bundan sonraki yükselişi daha sağlıklı olur. Piyasa duzelirse yükseliş devam edebilir. Artık piyasaya bakmak gerek. Piyasa düşerse biraz daha inebilir. Ya da buralardan parça parça alım yapilabilir. Ben biraz daha takipte olacağım. Ytd...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    kardeşim takaslara bakamadim. Piyasa eksi olunca güvenip almadım. Ama takipteyim... Alınca foruma yazarım.

Lg-d855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bilgi için teşekkür ederim..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Bunun aynısını geçenki hareketinde de yaptılar 1,32 den 1,40 gibi boşlukla açtılar ve 1,63 lere kadar hızlıca çıkartıp ağır ağır indirdiler.

Bugün yapılan da geçenkinin neredeyse aynısı diyebiliriz. 1,45 -1,46 kapanış varken -ki o da zorla olmuştu-(1,46 dan işlem bile görmemişti Cuma akşamı) 1,55-1,56 gibi bir boşluklu açılış yaptılar . Sebebini tam bilemiyorum ama alan varsa pahalıya alsın biz yavaş yavaş yedire yedire aşağılara kadar veriririz nasıl olsa düşüncesinde olabilirler. Şu ana kadar olan fiyat hareketleri de beni doğruluyor diyebiliriz.

Nihayetinde Yarın kademeli olarak aşağıya geleceği düşüncesindeyim.Eğer ki hızlı yukarı açılış olursa yine aşağıya gelecektir. kaçarı yok Bunu neredeyse garanti yada çantada keklik gibi gördüğüm için 1,60 lardan verdiklerimi rahatça geri alacağım hatta belki bir kısmını 1,40 lara saklarım alımlarımın.

Bu hissede gelen bir haber vs de olmadığı gibi asla uçacak kacacak bir durum da yok çünkü..
    dün yazdığım gibi bu hisse de sat al her zaman kazandırır.Endeks de kötü olduğu için alımlarımın hepsini yapmadım ama yine de cok iyi bir ticaret oldu. endeksle atpet in arasında ne kadar korelasyon var o da tartışılır gerçi.. endeks düşerken düşen yükselirken de eşlik etmeyen tuhaf bir yapısı var atpet in.

5. Buralardam almayı tavsiye edermisiniz? Teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by Martıı Yazıyı Oku
    Buralardam almayı tavsiye edermisiniz? Teşekkür ederim
    1.44 deki gapı doldurduğunu düşünerek ben biraz aldım .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

8. Beyler atpetin matriksdata ki ID numarası kaç bilen varsa yazabilir mi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 95/106 İlkİlk ... 45859394959697105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •