Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
Arama sonucu : 83 madde; 73 - 80 arası.

Konu: LIDER - LDR Turizm A.Ş

1. ilk arz takası ve mevcut takas.Tera ilk arzdan dağıttığını hisseyi tutmak/desteklemek
    adına almış.Ama ne kadar daha destekler bilinmez.Tera desteği çekerse göçer tahta.
    Halka arzın öncü/esas aracı kurumu olduğundan şimdilik tutuyor hisseyi.

2. İki günde 1000 liramizi verdik çıktık... Soygun hissesi...

3. Benim anlamadigim.Bir deger tesbiti yapilip fiyat belirleniyor.o fiyata herkimse onay veriyor.Binbir reklam ,telefon tacizi ile kagit pazarlaniyor.Yatirimcida zaten istedigimin en fazla %10/15gelir diye bir umut giriyor.Ve bu arada bist endeksi yildiz pazara aliniyor kagit.Bist bu sure zarfinda ustelik primlendigi halde bu kagit gostermelik bir cikistan(gel gel seansi) sonra %10geri geliyor...Ey o gong sopasini eline alanlar gece rahat uyuyorsaniz kabahat biz gerizakali yatirimcilarda.uyuyamiyorsaniz en azindan acilis fiyatini koruyun..Bu mubarek gunlerde aldiginiz ah larla zaten isler yolunda gitmez...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bist 30 dışındaki hisselere girmeyeceğim diyorum her seferinde yapıyorum bu hatayı... Hele hele borsaya borç ödemek için açılan vampir şirketlere hiç bulaşmamak lazım ama aç gözlülük işte...

5. Soyguncu takımı olmuş bunlar. Bunlardan hisse alıp tutanların vay haline.

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •