Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 83 madde; 49 - 56 arası.

Konu: LIDER - LDR Turizm A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Ya arkadaş 2 milyon satan ziraat ky mı sence.bedava aldığı lotları veriyor ********.
    Arkadaş bu tamamen eşit dagitim bir arz kimse bedava falan almadı herkes 18.65 den aldı 2 milyon veren ziraatte senin benim gibi 78 lot alan küçük yatırımcı hepsi en çok katılım olan kurum ziraat o yüzden çok gözüküyor sattığı mal toplu sanıp komik duruma düşme

LİDER günlük, geçmiş olsun gerçek halka arz başlamış gibi, tek sevindirici tarafı İs Yatırıma malı yıkmış olmaları, pahalı bir halka arz dı zaten!

3. Halka arz fiyatından kapattı

4. Yarın ne olur tahmini olan var mı

5.  Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Yarın ne olur tahmini olan var mı
    Bir umut döner diye bekleyen 78 lotcular
    Hissenin maliyetlerine geldiğini görünce
    Bari zarar yazmayalım derdine düşebilir.
    Yarın tepki olarak 19,11 e kadar fiyatlamalar bekliyorum.
    y.t.d.

6. Halka arz ile halka ırz gibi oldu ..Bunlarda bir süre fiatin altina gelmeme sarti yokmu..Sabah ma aile gelip Çan ı calmak güzelde.Parayı toplayîp arkaya bakmamak okadar kötü..Emegi gecenlere duyurulur.
    ..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kama görüntüsü var. Ya tobo için aşağıya sert bir mum atıp daha ucuza mal toplayacaklar ya da kamayı yukarı kırıp biraz yatay gidip öyle yükseltecekler. Hun er de böyle oldu sanki. Screenshot_20220405-205758_TradingView.jpg

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

8. yine ele vermişler bunda da ne dedik ele verecekler dedik söyledik o kadar

size dedik satılmayan lotları satacaklar dedik inanmadınız şimdi elinize alınca inanmışsınızdır

aynısı gürsel turizimde de oldu

Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •