Special Days Image
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
Arama sonucu : 83 madde; 1 - 8 arası.

Konu: LIDER - LDR Turizm A.Ş

LIDER - LDR Turizm A.Ş

SPK bülteni : https://spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2022&no=14

Halka arz fiyatı : 18,65

Yatırımcı iliskileri : https://www.liderfilo.com.tr/yatirimci-iliskileri/

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. paçası sıkışan borsaya koşturuyor,dünya kadar borcu var,13 milyon lot satış gelirin tamamı borca harcansa gene kapanmaz,bunun yanında patronun 7 milyon kadar kendi pay satışı olacakmış,nasıl olsa millet halka arzlara hucum ediyor arada kaktırayım diye düşünmüş olmalı,keşke böyle şirketlere hiç kimse talep göstermese de sap gibi kalsalar ortada,eli ayağı düzgün adam gibi şirketler gelsin borsaya

3.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    paçası sıkışan borsaya koşturuyor,dünya kadar borcu var,13 milyon lot satış gelirin tamamı borca harcansa gene kapanmaz,bunun yanında patronun 7 milyon kadar kendi pay satışı olacakmış,nasıl olsa millet halka arzlara hucum ediyor arada kaktırayım diye düşünmüş olmalı,keşke böyle şirketlere hiç kimse talep göstermese de sap gibi kalsalar ortada,eli ayağı düzgün adam gibi şirketler gelsin borsaya
    Ben eşit dağıtımlara hepsine girerdim ama gursel den sonra ensar dan sonra girmemeyi düşünüyorum. buna da girmem fiyat çok yüksek geldi bana.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

4.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    paçası sıkışan borsaya koşturuyor,dünya kadar borcu var,13 milyon lot satış gelirin tamamı borca harcansa gene kapanmaz,bunun yanında patronun 7 milyon kadar kendi pay satışı olacakmış,nasıl olsa millet halka arzlara hucum ediyor arada kaktırayım diye düşünmüş olmalı,keşke böyle şirketlere hiç kimse talep göstermese de sap gibi kalsalar ortada,eli ayağı düzgün adam gibi şirketler gelsin borsaya
     Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Ben eşit dağıtımlara hepsine girerdim ama gursel den sonra ensar dan sonra girmemeyi düşünüyorum. buna da girmem fiyat çok yüksek geldi bana.
    Sizin gibi düşünenler çoğalsa da talepler azalsa, benim gibi girenlere de daha çok lot düşse, 2 tavan sonra vedalaşsa ne güzel olur

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Sizin gibi düşünenler çoğalsa da talepler azalsa, benim gibi girenlere de daha çok lot düşse, 2 tavan sonra vedalaşsa ne güzel olur

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    adınıza yakışır şekilde kara mizah yapıyorsunuz heralde,bizim gibi düşünenler çoğalırsa sen de istediğin kadar hisse alabilirsen iki tavandan kime satacaksın acaba,18 den talip olmayan 22 den mi alacak senden ?
    halka arzlarda kimse şirketin durumu ile ilgilenmeyip yoğun telep gösterdiği için tavan serileri oluşuyor,sermayesini bugüne kadar yemiş içmiş şirketler de bunu bildiği için yüksek fiyatlardan bir kısmını millete satıp hem günü kurtarıyorlar,hem bedava para topluyorlar,bunlar borsada olmuş olsalar ve bedelli yapsalardı kimse yüzüne bakmazdı mesela,yine de size hayırlı olsun umarım bol bol istemediğiniz kadar verirler siz de iki tavandan çakarsınız birilerine,yatırımcı bu kafadaysa patronlara kızmanın gereği yok onların tek farkı milyon lotları çakmak sadece

6.  Alıntı Originally Posted by different Yazıyı Oku
    adınıza yakışır şekilde kara mizah yapıyorsunuz heralde,bizim gibi düşünenler çoğalırsa sen de istediğin kadar hisse alabilirsen iki tavandan kime satacaksın acaba,18 den talip olmayan 22 den mi alacak senden ?
    halka arzlarda kimse şirketin durumu ile ilgilenmeyip yoğun telep gösterdiği için tavan serileri oluşuyor,sermayesini bugüne kadar yemiş içmiş şirketler de bunu bildiği için yüksek fiyatlardan bir kısmını millete satıp hem günü kurtarıyorlar,hem bedava para topluyorlar,bunlar borsada olmuş olsalar ve bedelli yapsalardı kimse yüzüne bakmazdı mesela,yine de size hayırlı olsun umarım bol bol istemediğiniz kadar verirler siz de iki tavandan çakarsınız birilerine,yatırımcı bu kafadaysa patronlara kızmanın gereği yok onların tek farkı milyon lotları çakmak sadece
    Patron kendi kazancına bakıyorsa ky de kendi kazancına bakacak. Karamizah yapıyor olsam da durum böyle. İkinci tavandan kime çakarım bilemem, oradan alan kimse o düşünsün. Tarafsız gözle bakıp değerlendirmeleri yaptığımızda haklısınız. Ancak herkes kendi cebini düşündüğünde değerlendirme farklı olabiliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,703
    Borsada 2*2=4 etmeyebiliyor. Bu şirketin arzına bende girmeyi düşünmüyorum. Ciddi borçları var görünüyor. Buna karşılık halka arzda talep düşük olup da malları satamadıklarında -belli- bir grup yada spekülatör topladığında hiç beklenmeyen tamamen mal boşaltma amaçlı hareketler de yaşanabiliyor. Ancak böyle bir maceraya yada riske girmeye gerek var mı dersem bence gerek yok. Halka arzına katılacaklara iyi şanslar dilerim.

8. %20 iskontolu diyor. Herkesin kendi kararı.

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •