Sayfa 1069/1195 İlkİlk ... 695699691019105910671068106910701071107911191169 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 8,545 - 8,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    BASCM, gizli silahım borsada,kimsede bilmiyor

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Konya’da Konya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ndeki görevlinin bir köpeğe elindeki kürekle vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen görüntülerle ilgili soruşturma başlatıldığı görevden uzaklaştırmaların yapıldığı ve 2 kişinin gözaltına alındığı açıklandı .

Görüntüleri izledim hepiniz ……..
    Sulh Ceza Mahkemesi, köpeği vahşice katleden Konya Büyükşehir Belediyesi personelleri Murat Bacak ve Sefa Çakmak'ın tutuklanmasına karar verdi.

#KonyadaKatliamVar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Borsadan hisse belirtsem kimse tınlamaz,çünkü onlar kendi bildiğini okur,sadece mesaj atanlara tavsiye veriyorum,hiç unutmam bir zat vardı TS topiğinde ona sönmezler gurubu tavsiye etmiştim,adam 1 senede %500 kazanmıştı,şimdi topikten kayboldu,1tl olan sönmezlere 500 bin yatırmıştı 3 sene önce,en son 5 olunca beni aramıştı 1.30 maliyetli,hisse 2 senede 60 üstüne çıkmıştı,yani 60 kat,en son yine aramıştı 15 abi demişti,ben ise 5 misli ile yetindim,bunlar 2 tane,biri 15 diğeri 40,patronu celal aga neredeyse bursanın çoğu onların sayılır,2008 batığında iflasını vermiş 2 olan hissesi 0.35 olmuş,o zaman dikkatimi çekmişti,o zaman onlarda yoktum 2'ci etapta vardım ve ala 15'lik olandayım iyide trade yaptırıyor,normalde 20 olması lazım,böyle olaylar çok geçti başımdan şimdi eziyoruz,geberene kadarda manisi bitmez,endex 89.000 iken medwigede önermiştim şimdi olmaz zamanı var diye belirtmişti,şimdi endex 4700 üstünde eski hesaba göre 470.000

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Sulh Ceza Mahkemesi, köpeği vahşice katleden Konya Büyükşehir Belediyesi personelleri Murat Bacak ve Sefa Çakmak'ın tutuklanmasına karar verdi.

#KonyadaKatliamVar
    Yobaz diyorlarda demekki haklılarmış,oysaki o bölge insanlığın çok eski yerleşim alanı çatalhöyük olarak

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Son 15 gündür, neredeyse gün aşırı hastaneye gidiyorum.
    Gecmis olsun izmut. Hayirdir?

#KonyadaKatliamVar
    Köpeğin kafasına kürekle defalarca vurduğu iddia edilen Murat B. ifadesinde şunları iddia etti:
    "Ben sağlık teknisyeni olarak çalışıyorum. Olay günü barınaktaki hayvanlara parazit aşı ve ilaçlama uygulaması yapıyorduk. S.Ç içerden getirilen köpeği tutmaya çalışıyordu. Fakat köpeği tutamadı. İlk olarak köpek bana saldırdı. Ben de kendimi korumak için köpeğe kürekle 1 kez vurdum. Sefa Ç. köpeği kontrol altına alsa da o panik ile 2 kez daha köpeğin kafasına kürekle vurdu. Köpek şoka girdi. daha sonra tıbbi müdahalesini yapıp kafesine gönderdim. Son durumundan haberim yok. Benim bu olayla ilgili 3 günlük sağlık raporum bulunuyor.

"KÖPEK BAYGINLIK GEÇİRDİ"

Diğer zanlı Sefa Ç. ise verdiği ifadesinde olayın yaşandığı bakımevinde 2 aydır çalıştığını belirterek ‘Köpekleri parazit ilaçlaması için ara koridora çıkardık. O sırada saldırgan bir köpek vardı. Ben onu yakalama aparatı ile tutuyordum. Köpek bir anda Murat B.'ye saldırdı. O da kendini korumak için köpeğe vurdu. Köpek baygınlık geçirdi. Daha sonra köpeğe gerekli tedavisini yapıp kafesine koyduk’ iddiasında bulundu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bu tarım kredi marketlerin piyasadan hiç farkı yok, hatta bazı ürünlerde fahiş fiyatlar varken. Sayıları 2023 de 3 bine çıkacakmış, altında nasıl bir çıkar şeysi var acaba..
    Ee hani devlet tüccarmı diye sümerbanklar fln filan satılmıştı.
    Devlet birden tüccar olduğunu mu hatırladı?

Fenerbahçe stadına Atatürk deyince Yeni Akit'in gerçek yüzü ortaya çıktı. Bunlar devletin uçağında birinci sınıf ağırlananlar.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/f...ti-601400h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 1069/1195 İlkİlk ... 695699691019105910671068106910701071107911191169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •