Sayfa 11/1195 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    The Guardian bos haber yapmiyor. Belingcat de confirme etti.

Dunyayi bombalamaktan kalan bos vaktinde insanlari kimyasalliyor iste. Sasilacak birsey degil ki Polonyum Putin icin.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    https://www.airporthaber.com/ahl-hab...ni-cikisi.html

İnşallah bu da olacak.
    Londra'da, Moskova'da 4 - 5 havaalanı oluyorsa, İstanbul'da niye olmasın.
    Londra mahkemelerini aşmanın yolu da bulunur.

Metro bağlantılı, cillop gibi merkezi havaalanı.

Doz azmis, oldurmek yerine muhtemelen korkutmak amacli diyorlar. Zehirlenenlerden bir tanesi de Tatar Milletvekili.

Kimin ne isine yarar boyle birsey yanliz bilemiyorum. Polonyum Putin oligarchlara mesaj mi verdi... yoksa Abrahamovich bakin Putin beni de zehirlemek istiyor diye gostermek istedi... Acayip acayp isler. Ne zaman biter bu savas acaba?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Et ve Süt Kurumu Genel Müdürü Uzun Kuyruk Osman Uzun görevden alınarak yerine Mustafa Kayhan getirildi.
    Yeni genel müdür, benim dönemimde kuyruklar kilometrelerce uzayacak diyerek vatandaşa müjdeyi verdi.
    Hiç kimse en az 6 saat beklemeden ete kavuşamayacak diye sözlerini tamamladı.

120,000 IT personeli ayrilmis Rusyadan.
    Kanun cikarmislar IT calisanlarina askerlik yok ve ev aliminda kolaylik yapilacak diye.
    Hizli kacin tas devri ulkesinden comradeler.

Irpin'i geri almis Ukraklar. Bu kuslar herhalde bu savasin cabuk bitecegi icin gidiyor.
    Dogu Sibirya, Bati Sibirya, Moskova, Volga, Kafkasya diye bolmeden birakmayin.

7. FOX TV'de yayınlanan 'Fulya ile Umudun Olsun' programından ayrılmasıyla gündeme gelen psikolog Esra Ezmeci, Instagram hesabı üzerinden kendisine gelen soruları yanıtladı.

Ünlü psikolog Ezmeci, bir takipçisinden gelen "Kocamın kız kardeşiyle ilişkim var. Oğlum bunu gördü 'beni dahil etmezseniz herkese söylerim' diyor ne yapmalıyım?" sorusunu paylaştı.

Soru karşısında şoke olan Ezmeci, "Böyle dinamikler zaten çok yanlış, oğlunuz nasıl size bunu söyleyebilir? Bence hep birlikte psikolojik destek almanız lazım" ifadelerini kullandı.

Sayın 666 bırak ukraklari ruslari memleketin insan manzaraları Bi bak...

On sene içinde ukranyanın nufüs beş milyona düşer

Sayfa 11/1195 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •