Sayfa 635/1195 İlkİlk ... 1355355856256336346356366376456857351135 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Kanunlar müsait, cezalar caydırıcı değil
    Toplum da müsait, rüşveti almayı vermeyi kimse yadırgamıyor, hatta işi hallolacaksa rüşveti verirken mutlu da oluyor
    Vergi çalma, kaçırma zaten övünerek anlatılıyor

İmar affı, vergi affı, trafik cezası affı her yıl muhakkak bir af var, alışkanlık oldu, bir de sonuna barış ekliyorlar ki, sevecen olsun

Savcı sayan geçen gün tv de “bizde su 2 TL ama onuda ödeyen yok†diyor bunu söylerken gülümsüyor ve marifetmiş gibi anlatıyor !!!

İşin özü mayada bi bozukluk var bı gerçek, bu kanunlar ve bu düzen olduğu müddetçe yeni geleceklerde bu işlere devam edecek
    Cumhurbaşkanı buralara nasıl geldi ? Nurettin sözenin yaptığı yolsuzlukla İstanbul belediyesinden gitmesiyle geldi
    Akp nasıl iktidar oldu ? Bankaları hortumlayıp ülkeyi krize sokanlar sayesinde oldu

1994 te Kral kızı barajı inşaatında bekçi ile konuştum, dediki 1985 te biz 2 ortaktık kamyonumuz vardı, benim ortak şimdi bu barajı yapıyor, beni de maaşa bağladı buralarda gezin dedi, geziniyorum bende işte dedi, anlattı ilk önce okul inşaatıyla başlamışlar hikayesi uzun, yani rüşvet, yolsuzluk,talan, adam kayırma,torpil,yandaşlık bu ülkenin malesef kaderi, halk buna meyilli olduğu İçin de değişmesi zor

Futbolda bile neler dönüyor, milletin gözünün içine baka baka her dümen çevriyor, ne oldu ? Kimseye bir şey olmuyor
    Milyarların döndüğü futbolda fetöden tartaklanmış ne bir hakem var, ne bir TFF yöneticisi, her yere giren feto futbola o dönen paraya hiç bulaşmamış ne garip
    Muhalefet 20-30 Sınav puanıyla hakim savcı olan var diyor koca ülkede tık yok, yalanlayan da yok, doğrulayan da !!
    Her yer kokuşmuş
    Bundan sonra da, hükümet değişsede biz bu hikayelerden ölene kadar dinleriz, ben 50 yıllık dinliyorum, bir şey olmadı, dinlemeye devam ederim
    halk degismedikce iktidar degismez

2.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Futbolda bile neler dönüyor, milletin gözünün içine baka baka her dümen çevriyor, ne oldu ? Kimseye bir şey olmuyor
    Milyarların döndüğü futbolda fetöden tartaklanmış ne bir hakem var, ne bir TFF yöneticisi, her yere giren feto futbola o dönen paraya hiç bulaşmamış ne garip
    ysk.. Sıfır çekenlerden...
    Memento mori

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    666
    Bist'te bilmediğin dolap yok.
    Hisse almadan önce, patron üçkağıtçı mı, değil mi sana sormak lazım

Gerçi, Bist-30 hisselerinde bile dolaplar dönüyor.
    Halka açık Tüpraş'a, halka açık olmayan Entek'i kakalıyorlar.
    Hektaş ve Sasa'nın sürekli yaptığı bedelliler malum.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Cuma günü, 3 Bist-30 hissesi, tavan kapatmıştı.
    Petkim, Vakıf, Halk.
    Bakalım, bugün, tamam mı, devam mı ?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Türk hava yolları ve Pegasus, Rusya-Ukrayna savaşından, maksimum kazancı sağlamış bile.

Geçen hafta,
    Türk hava yolları, günlük ortalama, 1406 uçuş ile dünya 9.
    Pegasus, günlük ortalama, 529 uçuş ile dünya 33. olmuş. (Pegasus ilk kez ilk 50'ye giriyor.)
    İlk 3'te, Southwest, American ve Delta airlines var.

Kış aylarında da, 100.000 Rus sporcunun, kamp için, İzmir, Muğla ve Antalya'ya gelmesi bekleniyormuş.

Rus şehirleri, iç hat gibi oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,400
    En son borsayada çöktüler,en fazlada 30 kağıtlarına,dikkatli olmakta fayda var,borsaya akan para geçicidir,vurgun peşindeler...ytd.

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Kanunlar müsait, cezalar caydırıcı değil
    Toplum da müsait, rüşveti almayı vermeyi kimse yadırgamıyor, hatta işi hallolacaksa rüşveti verirken mutlu da oluyor
    Vergi çalma, kaçırma zaten övünerek anlatılıyor

İmar affı, vergi affı, trafik cezası affı her yıl muhakkak bir af var, alışkanlık oldu, bir de sonuna barış ekliyorlar ki, sevecen olsun

Savcı sayan geçen gün tv de “bizde su 2 TL ama onuda ödeyen yok†diyor bunu söylerken gülümsüyor ve marifetmiş gibi anlatıyor !!!

İşin özü mayada bi bozukluk var bı gerçek, bu kanunlar ve bu düzen olduğu müddetçe yeni geleceklerde bu işlere devam edecek
    Cumhurbaşkanı buralara nasıl geldi ? Nurettin sözenin yaptığı yolsuzlukla İstanbul belediyesinden gitmesiyle geldi
    Akp nasıl iktidar oldu ? Bankaları hortumlayıp ülkeyi krize sokanlar sayesinde oldu

1994 te Kral kızı barajı inşaatında bekçi ile konuştum, dediki 1985 te biz 2 ortaktık kamyonumuz vardı, benim ortak şimdi bu barajı yapıyor, beni de maaşa bağladı buralarda gezin dedi, geziniyorum bende işte dedi, anlattı ilk önce okul inşaatıyla başlamışlar hikayesi uzun, yani rüşvet, yolsuzluk,talan, adam kayırma,torpil,yandaşlık bu ülkenin malesef kaderi, halk buna meyilli olduğu İçin de değişmesi zor

Muhalefet 20-30 Sınav puanıyla hakim savcı olan var diyor koca ülkede tık yok, yalanlayan da yok, doğrulayan da !!
    Her yer kokuşmuş
    Bundan sonra da, hükümet değişsede biz bu hikayelerden ölene kadar dinleriz, ben 50 yıllık dinliyorum, bir şey olmadı, dinlemeye devam ederim
    DİN nerede burada.

Dindarız deniliyor.

Rüşvette,yolsuzlukda,çökmede,talanda,yağmada din ve ahlak satılarak her şey yapılıyor.

akp kurumların ve dinin var olan güven duygularını tahrip etti.

artık onlardan gelen her neyse güvenmiyen bir insan kitlesi oluştu.

Dinin'de koca bir uyutma ve kandırma aracı olduğu çıktı ortaya.

Küçük büyük her kez cukka peşinde.

Tek bir ahlaklı ve namuslu kişi bulamıyacağızmı?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Günaydın TÜRK MİLLETİ

Lütfen ahlakdan,dürüstlükten ve adaletten ayrılmayalım.

Bunlar olunca Vicdan da olur.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 635/1195 İlkİlk ... 1355355856256336346356366376456857351135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •