Sayfa 822/1195 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    italya da faşistler seçimleri kazanmış..iskandinav ülklerinde BİLE sağ güçleniyor..

dünya felakete doğru ilerliyor.
    Zaten küresel fasist kapitalist güçlerde öyle olmasını istiyor alt tabakayı ezmek için,anlasılan önümüzdeki senelerde genele yayılmış savaşlar bizi bekliyor,biz ise hazırlıksız ordunun içi bosaltılmış vaziyetteyiz,hangi ülkede generalleri içeri atılmıs ülke var ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Nebati: (MİR) Finansal sistemlerin çalışmasını sıkıntıya sokacak adımlara izin vermeyiz-Apara
    Neden ATV'e çıkmıs,çıksaya muhalif kanallara,ekonomi uzmanlarınını forumuna katılsaya

Rusya'nın İjevsk kentinde okula düzenlenen silahlı saldırıda 9 kişi öldü

Rusya'ya bağlı Udmurtya Cumhuriyeti'ndeki İjevsk kentinde bir okula kimliği belirsiz kişinin düzenlediği silahlı saldırıda 9 kişi hayatını kaybetti.

Rusya İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Rusya'nın Udmurtya bölgesinde bulunan İjevsk kentindeki 88 numaralı okula kimliği belirsiz bir kişi silahlı saldırı gerçekleştirdi.

Olay yerine güvenlik güçleri sevk edilirken, öğrenci ve öğretmenler okuldan tahliye edildi.

Saldırganın intihar ettiği belirtildi.

Rusya Soruşturma Komitesinden yapılan açıklamada, ilk belirlemelere göre, saldırıda 2'si güvenlik görevlisi, 2'si öğretmen, 5'i öğrenci olmak üzere 9 kişinin öldüğü belirtildi.

Yaralıların da bulunduğu kaydedilen açıklamada, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ifade edildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
    Garanti en sonunda 17,70 değmesi yaptı,ne kaldı 15'e şuradan

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Adamın birine ilk bilgisayarlan tanışmam 1978 yılında demiştim,adam ufak at dedi,hödük ne anlar benim elektronik hastalağı olduğumu.Ankarada 70 yıllarında İzmir caddesinde AMERİKAN pazarları vardı,78 sonunda Ecevit kapattı ithalatılık ülkenin canını yakıyor diye,çoğunu tanırdım,dünyada üretilen mamüller ilk oraya gelirdi,çünkü bütün konsolukslar Ankarada,onu bile bilmezdir,yabancı uyruklar devamlı oraya alışverişe gelirdi,bende çıkmazdım o pazardan yeni teknolojiler göreceğiz diye,en samimi arkadaşımın biride oradaydı devamlı takılırdım,takılırken bilgisayarınıda kurcalardım,ilk tanışmam öyle oldu,80 yılında almanyaya gittim orada alaları vardıo zamanın arası ile 8000-20.000 tl idi...

1975, Microsoft kuruldu.
    1976, Apple kuruldu.

1989, Tim Berners-Lee İnternet'in altyapısını oluşturan WWW bilgi paylaşım sistemini icat etti.

1998, Google kuruldu...bende internetlisini o yıllarda aldım,ondan önce detaylı işlemler yoktu

Bazı hödükler okusun

https://www.milliyet.com.tr/teknoloj...tarihi-1362416
    Bende comodor64 almıştım.

Teyp ile kaset vardı ve bazı yazılımları aldığım kitaptan uygulardım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku

Benim de ilk bilgisayarım comodor64 idi.
    Yıl 1984-1985.
    Joystick ile paso oyun oynardık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,342
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku

,Yazdıım gibi bende elektronik hastalığı vardı,o yıllarda en ala müzik seti bendeydi,pioneer,sony vs-Marantz ise en güçlü olanıydı muazzam sesi vardı,15 yıldır Ankara denizciler bit pazarı,İstanbul tüm bit pazarlarına uğrarım,buralarda çok elektronik,kusurlu leptoplar vs alırım,onarır 3-4 misli fiatına okuturum,İstanbulda en iyi bit pazarı dolapdere ve fikirtepedir,önceleri virüs çıkmadan çok ucuzdu suriyelilerin ilk geldiği yıllar,sonrası azaldı,evimde sayısını unuttuğum leptoplar,klasik müzik setleri mevcuttur,odamın biri onlarlan doludur,o zamanın anfileri çok güçlüydü hala dinliyorum evi sarsıyor

8. Sizler oynarken biz de sizden 5yıl sonra kod yazıyorduk
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Benim de ilk bilgisayarım comodor64 idi.
    Yıl 1984-1985.
    Joystick ile paso oyun oynardık.

Sayfa 822/1195 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •