Sayfa 868/1195 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Katiller Maraba memur ise,Gece kulüplerinde yiyecek parayı ,Adam öldürecek kadar cesareti nereden buluyor.,Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığında nasıl müfettiş oluyor.Bu işler o kadar kolay mı,?
    Ben Vatandaş olarak 30 TL verip 1 Kutu bira .içemezden,Herifler gece alemlerinde..!!
    + Ülkemizin Başkenti,Ankaranın göbeği Ulus bölgesi ,Eglence adı altında her türlü işin döndüğü Pislik yuvası olmuş..2-3 Yıl önce bir gece tesadüfen geçtim ,gördüm..
    Çay yolu dedikleri yerlerde kim bilir ne filimler dönüyordur..
    Alkollü yerde sahne alan müzisyenler,Daha sabırlı ve geniş olmalı..Toplum olarak zaten gergin ve kavgaya meyilliyiz.İşin içine alkol ve inat da girince,Bir taraf mezara,diger taraf da hapishaneye giriyor,Maalesef..
    Olan da,geride -Ortada -Dul yetim kalan kişilere oluyor...
    Üstad Ankara'lı değilsiniz o kesin de gece hayatı ile ilgili de çok yanlış yorumlarda bulunmuşsunuz.

Sizin için bir puba gidip canlı müzik dinleyip 3-4 bira içmek gece alemi olurken başkaları için aynı pub'dan çıktıktan sonra esas gece alemi başlıyor. Ulus dediğiniz bölge düşük gelir seviyesine hitap eden pubların, meyhanelerin ve pavyonların olduğu bir yer. Çayyolu ise gelir seviyesi Ankara'nın en yüksek kesiminin oturduğu bölge. Bu olayda müzisyenin en ufak bir suçu yok. Etki tepki çalışır. Olmayacak bir şarkı, bilinmeyen bir şarkı, zamansız bir şarkı istenir müzisyen çalmaz, konu kapanır. Kimse müzisyene niye çalmadın diye soramaz. Sorsa bile küfür ve şiddet içeren bir cevap almadığ müddetçe tepki veremez.

Burada üç kişinin de en ağır cezayı sırf topluma mesaj vermek için alması gerekir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
    Adam kurnaz,siyasal islamın mimarı,siyasal islam kimin eseri ABD,amaç ne ?ortadoğuyu tekeline almak,en büyük sorunda Türkiye,diğer ülkelerin içine etti,adamlar sadece Türkleri tekeline tam alamadı,atadığı eş bobdan bu işin bitmesini istiyor,adamda anayasa diyor,gece gündüz durmuyor rejimi nasıl değiştiririm diye,vücudu çürümüş ama beyin zehir gibi,çünkü çalışan beyin yaşlanmaz nöronları devamlı aktif kalır,nöronların besi gıdası beyini durmadan çalıştırmaktır,yani beyin devamlı aktif olacak,örneğin Havkins,ama her ömrün bir sonu vardır ve vücutta isyan eder mefta olursun...anayasanın ilk 3 maddesini değiştiren direkt idamlan yargılanacak,bunu bildiğinden devamlı oltaya yem koyup ortaya atıyor,başarırmı ?,çok zor,çünkü pusuda bekleyen gizli güçleri harekete geçirir,oda biliyor bunu,nasıl olsa dünyalığım diyor,çünkü inat insanı mezara götürür

Alıntı Originally Posted by ypartal Yazıyı Oku
    Demekki millet halinden memnun kimseden ses çıkmayınca iteliyorlar.
    bi tur daha soktular
    darısı 3. tura keyif almaya başladım ben
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aynen kılıçdaroğlu dokunulmazlıkta nasıl hata yaptıysa bu sefer türban konusundada yaptı
    Yanlış düşünüyorsunuz. Tek bir kredileri vardı, o kredi de verin yetkiyi görün etkiyi olayında kullanıldı, sonuç hezimet oldu. Artık halk anayasayı değiştirmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,239
     Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Üstad Ankara'lı değilsiniz o kesin de gece hayatı ile ilgili de çok yanlış yorumlarda bulunmuşsunuz.

Sizin için bir puba gidip canlı müzik dinleyip 3-4 bira içmek gece alemi olurken başkaları için aynı pub'dan çıktıktan sonra esas gece alemi başlıyor. Ulus dediğiniz bölge düşük gelir seviyesine hitap eden pubların, meyhanelerin ve pavyonların olduğu bir yer. Çayyolu ise gelir seviyesi Ankara'nın en yüksek kesiminin oturduğu bölge. Bu olayda müzisyenin en ufak bir suçu yok. Etki tepki çalışır. Olmayacak bir şarkı, bilinmeyen bir şarkı, zamansız bir şarkı istenir müzisyen çalmaz, konu kapanır. Kimse müzisyene niye çalmadın diye soramaz. Sorsa bile küfür ve şiddet içeren bir cevap almadığ müddetçe tepki veremez.

Burada üç kişinin de en ağır cezayı sırf topluma mesaj vermek için alması gerekir.
    70 yıllarında çay yolu vs' mi vardı,5 para etmez yerlerdi,ulusta eğlence ne idüğü belirsizlerin yeridir,bizim zamanımızda yenişehir-kızılay ve çankaya arası iyi mekan sayılırdı,oran sitesi daha yeni kuruluyordu,ayrancı dikmen tarafını mok götürüyordu,dere ıslah olduktan sonra oralar değerlendi,çankayada bile gece kondular vardı vs,eskişehir yolu güzargahı meskun mahal bir yerdi,o zaman paramızda vardı hiç arsa,daire almadım,öyle olsaydı rahmetli dedeme Atatürk kızılay tarlasından yer vermiş almamış bağış yapmış,giresunluların bölgesi yani osmanağanın bölgesi papazın bağıydı botanik içinde,o zamandan bu zamana ne olmuş ankara,üstelik ilk konutlaşmayı bizim bakanlık yani imar iskan başlatmıştı sincanda,ben sevmedim 10 sene kaldığım halde,ama şu son yazınıza katılıyorum en ağır ceza verilmesi bakımından,ama bu iktidar zamanında çok zor,çünkü o mevkilere bizim zamanımızda gelmek çok zordu

Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile bugün saat 16:00’da bir araya gelecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan, MHP lideri Bahçeli ile bugün saat 16:00’da bir araya gelecek
    Erken seçim mi?

Yok artık daha neler.

Türban konusudur.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Erken seçim mi?

Yok artık daha neler.

Türban konusudur.
    burdan vuralım diyecek türbandan başka husus konuşulmayacaktır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 868/1195 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •