Sayfa 869/1195 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,776
    Bir şey yazayım gideyim.
    Müzik yasağı kaçta başlıyor ?
    Adamlar belli ki torpilli. Sabıkası olan insanı devlet memuru yaparlar mı?
    İş oraya varır.Hesap mekan sahibine çıkar.

Günden değiştirmeye yardım.Kılıçtaroğlun dan geldi.İyimi

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    burdan vuralım diyecek türbandan başka husus konuşulmayacaktır
    Komedyen Şahan Gökbakar da, 'başörtüsü' tartışmasına dahil oldu. Resmi sosyal medya hesabından eleştiride bulunan Gökbakar, "Enflasyon yüzde 187, gençler işsiz, liyakatsizlik tavan, eğitim ve adalet bitik, yolsuzluk gani. Pardon böldüm siz devam edin buyurun, başörtüsü diyordunuz" ifadelerini kullandı.

Gökbakar, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Türkiye'nin bulunduğu güncel sosyoekonomik durumda, 'başörtüsünün' tartışmaya açılmasına sert çıktı.

Ünlü komedyen, Twitter'da yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Dostlar bu arada, özür dileyerek bir araya gireyim; enflasyon yüzde 187, açlık sınırı 7 bin 500 TL, dolar 18.55, sığınmacılar 10M+, gençler işsiz, liyakatsizlik tavan, eğitim ve adalet bitik, insan hakları zorda, yolsuzluk gani. Pardon böldüm siz devam edin buyrun, başörtüsü diyordunuz..."

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...uz-584490h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,776
    Gitmeden bir şey daha yazayım TRT sporda kızlarımızın Kanada ile maçı başladı.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    70 yıllarında çay yolu vs' mi vardı,5 para etmez yerlerdi,ulusta eğlence ne idüğü belirsizlerin yeridir,bizim zamanımızda yenişehir-kızılay ve çankaya arası iyi mekan sayılırdı,oran sitesi daha yeni kuruluyordu,ayrancı dikmen tarafını mok götürüyordu,dere ıslah olduktan sonra oralar değerlendi,çankayada bile gece kondular vardı vs,eskişehir yolu güzargahı meskun mahal bir yerdi,o zaman paramızda vardı hiç arsa,daire almadım,öyle olsaydı rahmetli dedeme Atatürk kızılay tarlasından yer vermiş almamış bağış yapmış,giresunluların bölgesi yani osmanağanın bölgesi papazın bağıydı botanik içinde,o zamandan bu zamana ne olmuş ankara,üstelik ilk konutlaşmayı bizim bakanlık yani imar iskan başlatmıştı sincanda,ben sevmedim 10 sene kaldığım halde,ama şu son yazınıza katılıyorum en ağır ceza verilmesi bakımından,ama bu iktidar zamanında çok zor,çünkü o mevkilere bizim zamanımızda gelmek çok zordu
    Sn. refaba, Ankara'nın kronolojisini yamışsınız. Ancak, benim yazdıklarıma karşı fikirlerinizi belirtir bir üslup ile. Ben, sizin yazdıklarınıza katılıyorum. 1975'ten beri Ankra'da yaşıyorum. Evet; çayyolu, ümitköy, yaşamkent yoktu, çukurambar bataklıktı, yıldız - birlik gecekondu doluydu. Ancak, şehirler (sizin de anladığım kadarıyla profesyonel hayatınızı sürdürdüğünüz alan bu) batıya doğru genişliyor, inove oluyor ve değerleniyor.

Kamuoyu önünde gelişecek bir dava olacak. Hukuk kırıntıları biraz kaldıysa en ağır üst sınırdan ceza verilecektir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
    İktidar ekonomik bunalımı gündemden düşürmek için her yola başvuruyor,bunada kılıçdaroğlu dolaylı yoldan pot kırarak arka çıkıyor,ne bu be,böyle ülkemi yönetilir,ülke elden gidiyor sizler nelerden bahsediyorsunuz,iktidar ülkenin içine etmiş yandaş destekçileriylen neden bahsediyorsunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,776
    2-0 oldu.GİDEMEDİM

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi