Sayfa 628/1195 İlkİlk ... 1285285786186266276286296306386787281128 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 5,017 - 5,024 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1. Dün programı biraz izledim. Kadın cok uyanık, hemen anlaşılıyor.

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Olay neydi hocam? Biraz ayrıntı verneniz mümkün müdür? Tahsisli mallari pazarlamak nasil oluyor mesela?
    Hatirlamiyorum bile artik neyin ne oldugunu. Yonetime sikayet etti, 1000 sayfalik topigi sildiler.

Ha soyleydi. Degerlendirme sirketine para veriyor (SPK'dan lisanslari iptal oldu sonra), antin kuntin birsey icin 100 milyon lira degerlendirme gozukuyor sirketin bilancosunda. Sonra kadin sirkete borc para veriyor (kagit ustunde) kendi xtirik seylerinin xtirik degerlendirmelerine gore. O verilen borca da sirket kendisinin xtirik degerlendirmesine gore gelen tahsislilerden hisse veriyor. Onlari da millete geciriyor.

Ortada para yok birsey yok, hersey yalan degerlendirmeler. Hisse var. Millete gecirince de para olmus oluyor.

Kadin ev sahbine 8 ay kirayi odememisti! Youtube videolarinin altinda mobilyalarin parasini ne zaman vereceksiniz 3 sene oldu diye millet yorum yaziyordu!

3.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Dün programı biraz izledim. Kadın cok uyanık, hemen anlaşılıyor.
    marka holding hissede ve transtürk holdinge ortak olmuştu. esra marka. kadın alengirli işleri alıyor yapıyor. tahsisli bedelli , bir çeşit sahte para basmaya benziyor. spk zor izin veriyor. marka spk dan izin çıkarma anahtarını ele geçirmiş..sanıyorum.
    seker in hikayesi o.
    ancak tüm suistimaller, usulunce çok kimse tarafından yapıldığından...şaşırtıcı değil.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sedat Peker bu kadini "magdur" olarak gostermis. Gozumden dustu. Bakin ne yorum yapilmis.

Olay neydi hocam? Biraz ayrıntı verneniz mümkün müdür? Tahsisli mallari pazarlamak nasil oluyor mesela?
    Belki 2. tahsislinin reddedilme nedeni olaylarin nasil gerceklestigini daha iyi aciklar. Asil 200 nilyon lirayi (40-50 milyon dolar) o zaman goturecekti.

Sonra gelip twitterde yok banka satin alacagiz, yok coin cikaracagiz, yok Dubai yok 300 milyon euroluk fon (Kachoff diye bir alman tv sirketi) diye millete pazarliyor. Bircogu sirketine gidip para verip elden hisse aldi. Yazik, ogretmen arkadaslar. Paralari hic oldu.

6. yerde at izi hiçbir zaman yoktu..
    Memento mori

Herifler ulkenin tepesine oturmus insanlari dolandiriyor. Ogretmen cocuk "abi 20 senelik kazancimi yediler" dedi.

Ama bu dolandiriciyi iyi carptim ruhu duymadan. 2 tane don dukkani vardi biri Antalya biri Izmir'de. Bir ton kira odemis. Oralar da TAV'in. Cok da temettu almistim. Odedigi kiralarin 18 bin lirasi bana temettu olarak geldi o zaman. Muahahahaha.

Dün programı biraz izledim. Kadın cok uyanık, hemen anlaşılıyor.
    Sosyopat. Hayatinda taniyabilecegin en igrenc insan tipi. O topikte tiksiniyordum artik her gun yazdiklarini okumaktan.

Sayfa 628/1195 İlkİlk ... 1285285786186266276286296306386787281128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •