Sayfa 103/208 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 817 - 824 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1. SELAMLAR fiyat ve getiri ekranın olduğu mesajlar atıyordunuz .ben onlara nasıl ulaşabilirim topluca ..genel bir
    bilginlendirme yeri var mı yoksa kişisel kendinize özel programı yapıyorsunuz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,635
    benim robotun işlem yapacak parası kalmayınca
    isc 50 ile kapat
    isfin 84 le işlem yap demeye başladı.

Bear_Bull
    @BearBull26

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    SELAMLAR fiyat ve getiri ekranın olduğu mesajlar atıyordunuz .ben onlara nasıl ulaşabilirim topluca ..genel bir
    Herkes kendine göre birşey yapıyor benim gördüğüm. Genel takip edilebilecek bir yer yok
    Ben skbnk'ları biraz da risk alarak kapatıyorum(güncel fiyatın bikaç kademe altında viop alış, bikaç kademe üstüne spot satış giriyorum çok azar azar)

BearBull hocamın dediği gibi ISFIN %80 üstüne çıkıyor ara ara ama gel de gir şimdi : )

4.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Herkes kendine göre birşey yapıyor benim gördüğüm. Genel takip edilebilecek bir yer yok
    Ben skbnk'ları biraz da risk alarak kapatıyorum(güncel fiyatın bikaç kademe altında viop alış, bikaç kademe üstüne spot satış giriyorum çok azar azar)

BearBull hocamın dediği gibi ISFIN %80 üstüne çıkıyor ara ara ama gel de gir şimdi : )
    teşekkürler bende isc(%70) ve isfinans (%30) girdim iş. c güzel yüzde 45 aylık m.k aktifin iki katı ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,635
    SELAMLAR fiyat ve getiri ekranın olduğu mesajlar atıyordunuz .ben onlara nasıl ulaşabilirim topluca ..genel bir
    Herkesin kendine göre ama excelde ama idealde yazdığı
    ya otomatik ya manuel takip ettiği işlem yaptığı bişeyler var.

edit.: dayanamadım biraz 47 den bozup 76 ile açtırdım robota.

Son düzenleme : Bear_Bull; 05-09-2022 saat: 13:45.
    Bear_Bull
    @BearBull26

6.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    Herkesin kendine göre ama excelde ama idealde yazdığı
    ya otomatik ya manuel takip ettiği işlem yaptığı bişeyler var.
    TEŞEKKÜRLER bende sizin attıklarınızdan oranlayarak buluyorum ....misal 9,29 -9,59 m.k yüzde 45 ise.. 9,31-9,61 m.k 45 tir
    diyorum ..

TEŞEKKÜRLER bende sizin attıklarınızdan oranlayarak buluyorum ....misal 9,29 -9,59 m.k yüzde 45 ise.. 9,31-9,61 m.k 45 tir
    diyorum ..
    Paylaşılan getiriler mk değil yalnız, brüt getiri
    Mk biraz farklı çıkar

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Paylaşılan getiriler mk değil yalnız, brüt getiri
    Mk biraz farklı çıkar
    misal iş c 9,30 spottan al 9,59 30 eylül sat ...kaç olur m.karşılığı sn yuji

Sayfa 103/208 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •