Sayfa 148/208 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1. müsait olan var mı güncel bir tablo paylaşabilir mi ?
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. Sn yuji teşekkürler paylaşımlar için.
    isfin'den az miktar %45 oranla yaptım, başkasına elim gitmedi, ay boyunca oranlar yükselirse yapacağım. isfin de bugün bile tavan çekti, ekimde de zorlayacaktır.

isgyo hisse ve eylül kontratlarıma dokunmadım, uzlaşmaya bıraktım. Merak edenler oluyordu biz kapatmazsak ne olur diye, sonucu yazarım.

3. Karanlik oda fiyatlarinda mukemmel oranlar cikiyor ama 3 dakika zaman var manuel hizli olmak gerekiyor birde fiyatinin aktif olmasi gerekiyor

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Sn yuji teşekkürler paylaşımlar için.
    isfin'den az miktar %45 oranla yaptım, başkasına elim gitmedi, ay boyunca oranlar yükselirse yapacağım. isfin de bugün bile tavan çekti, ekimde de zorlayacaktır.

isgyo hisse ve eylül kontratlarıma dokunmadım, uzlaşmaya bıraktım. Merak edenler oluyordu biz kapatmazsak ne olur diye, sonucu yazarım.
    ....

4. Sicili aklayalım: Borsa nasıl temizlenir? | Artunç Kocabalkan - Işık Ökte

https://www.youtube.com/watch?v=5fU9xo8H7uU

----------------------------------

Borsa'da ve/veya Viop'ta işlem yapan herkes izlemeli. YTD.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Borsa manipülasyonu operasyonunda 8 kişi gözaltına alındı

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...dhWa8uDZw&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 148/208 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •