Sayfa 196/208 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1. Bayrama yaklaşırken tatil ve önceki aydaki çok yüksek oranlı arbitrajların kapanacak olması nedeniyle yine abartılı fiyatlar oluşabilir, fırsatları paylaşalım lütfen.

2.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Ben de xlbankların yarısını kapattım, güzel kar bıraktı beklemeye gerek yok.
    Hocam pozisyonu açtigimiz günkü kazanç garanti degilmi vade sonuna kadar ,

Neden erken kapattiginizi Anlamadim

Spotlami fiyati eşitlendi vadesi gelmeden

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Hocam pozisyonu açtigimiz günkü kazanç garanti degilmi vade sonuna kadar ,

Neden erken kapattiginizi Anlamadim

Spotlami fiyati eşitlendi vadesi gelmeden

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bugünkü fiyat üzerinden yıllık getirisi yüzde 40a düştü, mevduatta ya da para piyasası fonunda da buna yakın alınabiliyor. Ayrıca ben sadece arbitraj yapmıyorum viopta başka işlemler de yapıyorum çıkabilecek fırsatlari değerlendirmek için biraz bozmak istedim. Getiri yüzde otuza düşerse hepsini kapar fona koyarım.
    Yani yıllık getirisini güncel fiyatla sürekli takip edip alternatif araçların altına düşünce kapatmak lazım esitlenmesini beklemeye gerek yok henüz esitlenmez zaten.

4.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Bugünkü fiyat üzerinden yıllık getirisi yüzde 40a düştü, mevduatta ya da para piyasası fonunda da buna yakın alınabiliyor. Ayrıca ben sadece arbitraj yapmıyorum viopta başka işlemler de yapıyorum çıkabilecek fırsatlari değerlendirmek için biraz bozmak istedim. Getiri yüzde otuza düşerse hepsini kapar fona koyarım.
    Yani yıllık getirisini güncel fiyatla sürekli takip edip alternatif araçların altına düşünce kapatmak lazım esitlenmesini beklemeye gerek yok henüz esitlenmez zaten.
    başka işlemden kastınız gene böyle garanti getirisi olan işlemler mi?

5. al sat marj gün mk brüt
    xu030 6,020 6,096 76.00 11 36.38% 41.89%
    xlbnk 4,532 4,607 75.00 11 46.80% 54.91%

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    başka işlemden kastınız gene böyle garanti getirisi olan işlemler mi?
    Hayır, kazanmalı kaybetmeli alsat işleri, kimsenin vebalini alamayacağım için onları paylaşmıyorum.

7. Viop teminatlarına ben takasbank para piyasasındaki gecelik faiz işletiliyor diye biliyordum, o da yüksek bir oran, neden o kadar değil de yüzde on verildiğini çözdüm. Yanlış oran takip ediyormuşum, TLREF oranında faiz veriliyor teminatlara, pek çok sitede TLREF grafiğini görebilirsiniz, uzun süredir sabit yüzde onda.

Sayfa 196/208 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •