Sayfa 2/208 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1. bismillah diyelim adımımızı atalım içeriye,
    bereketi bol olsun cümlemize
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. Nisan Vade

Karsan 41
    Isgyo 41
    Gubrf 38
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. başlık hayırlı olsun.

4.  Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    isgyo 10.10 alış, nisan vadeli 1048 satış. mk 46,63%
     Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    spottan aldık.
    ancak banka viop hesabını hala açmadı.
    ancak,
    ısgyo 10.85 oldu.

bu da güzel getirdi.
    %7 civarı getiri.
     Alıntı Originally Posted by GrandturkInvest Yazıyı Oku
    isgyo'ya brüt takas uygulaması geldi. spot pozisyonu kapat. Viop açılınca tekrar yaparsın işlemi.
    faiz başlığında geçen bu muhabbette sn grandturkinvest'in son dediği ne anlama geliyor? tecrübeli arkadaşlar bir bilgilendirse de öğrensem/sek.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    faiz başlığında geçen bu muhabbette sn grandturkinvest'in son dediği ne anlama geliyor? tecrübeli arkadaşlar bir bilgilendirse de öğrensem/sek.
    Brüt takas a giren hisseyi aldığınız gün satamazsınız, takip eden gün satabilirsiniz. Mesela, isgyo bugün aldıysanız ancak yarın satabilirsiniz. İsgyo vadeli kontratlarında ise alım-satım işlemlerinde değişiklik olmaz.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. dün aldım,
    bugün sattım.
    isgyo
    bir günde %9.14 net

cüzi bir miktar ama bist de kazandığın en tatlı bir kar oldu.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    dün aldım,
    bugün sattım.
    isgyo
    bir günde %9.14 net

cüzi bir miktar ama bist de kazandığın en tatlı bir kar oldu.
    Yeri gelmişken belirteyim
    Arbitraj yapacak olanlar alım ve satım işlemini aynı anda yapması lazım, işlemler arasında vakit kaybederseniz bu kumar olur.
    her zaman böyle şanslı olmazsınız, kaş yapayım derken göz çıkarmış olursunuz

8. Sabah yazmaya fırsatım olmadı maalesef, nisan vade de bazı oranlar şöyle gerçekleşmiş...

aefes 39
    hekts 36
    isfin 42
    isgyo 43
    karsn 37
    krdmd 36
    oyakc 37
    vestl 38
    Son düzenleme : kafkaf; 31-03-2022 saat: 11:58.

Sayfa 2/208 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •