Sayfa 38/208 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Maksimum getiri oranını biraz açabilir misiniz. Çünkü bana minimum getiriyi belirlemek lazım gibi geliyor: X oranın üstündeyse pozisyona girsin diye
    Vade sonunda Yaklaşık son 7 gün hisse bazında maks oranları göz ucuyla kontrol ediyorum. Belirli bir standart sapma ile sonraki vadenin olabilecek maks oranını hesaplıyorum. Burada biraz piyasa bilgisini de konuşturmak lazım. Biraz da yaratıcılık :-)

Mesela max 38% hesap ettiysem, robota en az 10 varlıkta %35 ile emir gönderiyorum. Gerçekleşmeyen emirler olursa yani elde para kalırsa bir sonraki güne yeniden değerlendirme yapıp gönderiyorum. Şu ana kadar iki günde tüm para ile poz aldı.

Tabi, 1-2 yıl tecrübe edip ona göre bir yöntem bulmak lazım. Şu an uyguladığım yöntem "en kötü plan, plansızlıktan iyidir" modeli:-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    saholde fiyat eşleşti.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    isgyo mayıs vadeli ile spot biraz daha açılsa iyi olur % 2,60 az şu an . 11.74 / 11.44
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    nisan vade bitmek üzere bu hafta var sadece.
    mayısa bakarsak da isgyo hariç tutulunca oranlar %24-25 dolayında.
    sanırım bu iş de yavaş yavaş ölüyor, mevduata yaklaşmaya başladı getirisi.

6.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    nisan vade bitmek üzere bu hafta var sadece.
    mayısa bakarsak da isgyo hariç tutulunca oranlar %24-25 dolayında.
    sanırım bu iş de yavaş yavaş ölüyor, mevduata yaklaşmaya başladı getirisi.
    30 üstü oran bulduğum an yapıştırırım :-)

2021 öncesi zaten ölü olduğunu grafiklerden görüyoruz.

Hemen öldürmezler ama %40 üstü oranlar zor olabilir. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    30 üstü oran bulduğum an yapıştırırım :-)

2021 öncesi zaten ölü olduğunu grafiklerden görüyoruz.

Hemen öldürmezler ama %40 üstü oranlar zor olabilir. Ytd.
    Sn. kafkaf bu hafta ara ara oranları paylaşırsanız sevinirim. Gündüz pek takip edemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Sn. kafkaf bu hafta ara ara oranları paylaşırsanız sevinirim. Gündüz pek takip edemiyorum.
    Havalar ısınınca yürüyüşlere başladım. Fırsat buldukça paylaşırım.

Sayfa 38/208 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •