Sayfa 5/208 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1. Isgyo 55-52
    uçuyor :-)

garan 37-34
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. isgyo 42
    trgyo 34
    isctr 33
    sokm 34
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3. Tecrübeme göre en yüksek oranları, vade sonu 1-2 gün içinde ya da yeni vade başı 1-2 gün içinde, sabah 10:00-10:30 ile akşamüstü 17:30-18:00 arası almak mümkün... YTD...

4. Nisan vade
    isgyo 40
    garan 34
    oyakc 34

Mayıs vade
    isgyo 30
    hektas 30
    tskb 29

Haziran vade
    ulker 27
    gubrf 26
    isctr 26

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    arby yaptığınız hesapta , aynı enstrümanda vadelide veya spotta al - sat da yaparsanız kafanız karışır , muhasebesini çok iyi tutmanız gerekir. Onun içün netekim , arbitraj için ayrı bir hesap kullanmak rasyonel bir tercih pratikte. hamza sütbıyık aka klaus maximilian kerpenter münche - rasyonel akla atılan ( yapışkan ) imza , hella sis farları eşliğinde.

samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde çay kaselerinin içine dalıp suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Viop arbitrajı Vakıfbank Özel ve Vakıf Yatırım bilemedi. Forumda biri detaylı yazabilir mi? Bana detaylı bilgi sordular. Bana garantili getiri olmaz dediler hisse senedinde Vakıfbank'tan. Nasıl olduğunu soruyorlar.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Viop arbitrajı Vakıfbank Özel ve Vakıf Yatırım bilemedi. Forumda biri detaylı yazabilir mi? Bana detaylı bilgi sordular. Bana garantili getiri olmaz dediler hisse senedinde Vakıfbank'tan. Nasıl olduğunu soruyorlar.
    bi dakika , aracı kurumdaki birisi ile mi sohbet ettiniz ? ne demek vakıf yatırım bilemedi ? şakir' e çay yok demek gibi bi şey bu
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

8.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    bi dakika , aracı kurumdaki birisi ile mi sohbet ettiniz ? ne demek vakıf yatırım bilemedi ? şakir' e çay yok demek gibi bi şey bu
    Kafalarında milyonlarca bilgi vardır. Hepinizdeki gibi. Ben internette tesadüfen gördüm hisse.net'te. Sizler gibi değilim. Viop arbitrajı en kısa şekilde anlatabilir misiniz? Bilgi birikimleri ile en iyi şekilde anlarlar.

Sayfa 5/208 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •