Sayfa 169/208 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1. 1 milyon civarı kredi çekip bu arbitraj işine giren biri vardı burada, sanırım. sahi son durum nedir?

2.  Alıntı Originally Posted by ekmekarasiekmek Yazıyı Oku
    1 milyon civarı kredi çekip bu arbitraj işine giren biri vardı burada, sanırım. sahi son durum nedir?
    Sn pilavlı aldı ama daha az bi rakamdı diye hatırlıyorum.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    vadeler arası arby yaparken , eğer aaaaaa fırsata bak , uzak vade düşük fiyatlanıyor orayı longlayayım daha yakın vadelisini shortlayayım derseniz , yanlışa düşmüş olursunuz. öyle bir durumda şirketle ilgili haberlere bakılır. temettü beklentisi falan filan sebebi ile ileri vade düşük fiyatlanıyordur.
    Özellikle Mart ve Nisan. Heyecanlı, dikkatsiz adamı fena çarpar.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

4. Merhaba. Başlığı en başından sonuna kadar okudum. Bireysel yatırımcı olarak ilgimi çeken bir konu. Idealgo uzerinden bot kodlamaya çalıştım ama kod bilgim yetersiz kaldı. Sanıyorum buradaki bot kullanan arkadaslar excel'de tabloları hazırlayıp sisteme okutuyorlar. Buradaki bilen arkadaşlardan ricam, bana yol gösterir misiniz? Epeydir bunun uzerine calısıyorum ama dediğim gibi yapamadım bir turlu ve tıkandım. Tesekkurler.

5.  Alıntı Originally Posted by fifthwave Yazıyı Oku
    Merhaba. Başlığı en başından sonuna kadar okudum. Bireysel yatırımcı olarak ilgimi çeken bir konu. Idealgo uzerinden bot kodlamaya çalıştım ama kod bilgim yetersiz kaldı. Sanıyorum buradaki bot kullanan arkadaslar excel'de tabloları hazırlayıp sisteme okutuyorlar. Buradaki bilen arkadaşlardan ricam, bana yol gösterir misiniz? Epeydir bunun uzerine calısıyorum ama dediğim gibi yapamadım bir turlu ve tıkandım. Tesekkurler.
    iDeal ile kodlama yapacaksanız aşağıdaki örnekleri inceleyerek başlayabilirsiniz. Zamanla kendi kodlarınızı yazacak ve test edecek hale gelirsiniz.

http://www.directfn.com.tr/sistemler/

Kullanıcı kılavuzlarınıda okumanız faydalı olabilir.

https://idealdata.com.tr/kullanici-kilavuzlari/
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6. Sayın Kafkaf,
    Kaynaklar için teşekkürler. Sistemler linkindeki .rar dosyaları açılmıyor maalesef. Kullanıcı kılavuzlarını sayfa sayfa okudum.
    Bu arada excel'de zaten kendi dosyamdan fiyatları vs rahatlıkla takip ediyorum cektigim datalar uzerinden hesaplama yaparak. Benim derdim bu exceldeki bilgileri nasıl okutacagım ve islem yaptıracagım. Onu bir turlu beceremedim.
    Yine de tesekkur ederim yardımınız icin.

7.  Alıntı Originally Posted by fifthwave Yazıyı Oku
    Sayın Kafkaf,
    Kaynaklar için teşekkürler. Sistemler linkindeki .rar dosyaları açılmıyor maalesef. Kullanıcı kılavuzlarını sayfa sayfa okudum.
    Bu arada excel'de zaten kendi dosyamdan fiyatları vs rahatlıkla takip ediyorum cektigim datalar uzerinden hesaplama yaparak. Benim derdim bu exceldeki bilgileri nasıl okutacagım ve islem yaptıracagım. Onu bir turlu beceremedim.
    Yine de tesekkur ederim yardımınız icin.
    Bunlar rar dosyaları değil. iDeal in sistem dosyaları.

Link teki örnekleri incelemenizi sorularınıza cevap bulmak için yeterli olacaktır

8. Tamamdır. İnceliyorum simdi. Sag olun.

Sayfa 169/208 İlkİlk ... 69119159167168169170171179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •