Sayfa 200/208 İlkİlk ... 100150190198199200201202 ... SonSon
Arama sonucu : 1664 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: Arbitraj Fırsatları

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Yuji hocam , Aktif vadeyi alip , yakin vadeyi satarsak , bu oranlar geçerli ama
    Benim araci kurumum x2 teminat istiyor tablodaki rakamlarin yarisimi kesin kazanç oluyor benim için

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Benim araci kurumum x2 teminat istiyor tablodaki rakamlarin yarisimi kesin kazanç oluyor benim için

Bu tablodaki hesaplamada teminatlar dikkate alınmıyor
    Bunlar satış-alış arasındaki farka göre hesaplanan brüt oranlar
    Siz kendi teminat ve komisyon oranlarınıza göre neti hesaplamanız lazım, zira bunlar kişiden kişiye değişen bilgiler

Not: Temettü vs. mevzuları var mı diye de araştırmak lazım pozisyon açmadan önce

3.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku

Akif vade alıp, yakın vade satarak arbitraj yapamazsınız. Hesabınızı dikkatli yapın sonu hüsran olmasın.

4.  Alıntı Originally Posted by Serkan74 Yazıyı Oku
    Akif vade alıp, yakın vade satarak arbitraj yapamazsınız. Hesabınızı dikkatli yapın sonu hüsran olmasın.
    Mümkün ancak hesaptaki parayı ayarlamak ve takip etmek lazım, aktif vade sonunda alım kontratları uzlaşmada kapanıp hisseler hesaba geçer, sonraki vade sonunda da hisseler gider satım kontratları kapanır.

Sea bnk yuzde 7 ddm ykp ve whitebnk yüzde 3.....

6. tablo paylasma imkani olan var mi?

7.  Alıntı Originally Posted by ekmekarasiekmek Yazıyı Oku
    tablo paylasma imkani olan var mi?
    İşler kesat hocam, o yüzden paylaşma gereği duymadım

8.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Mümkün ancak hesaptaki parayı ayarlamak ve takip etmek lazım, aktif vade sonunda alım kontratları uzlaşmada kapanıp hisseler hesaba geçer, sonraki vade sonunda da hisseler gider satım kontratları kapanır.
    endex kontratlarda fiziki teslimat yapılmıyor. Sadece fiziki teslimat olan kontratlar için mümkün. onda da nakit akışını çok dikkatli ayarlamak lazım.

Sayfa 200/208 İlkİlk ... 100150190198199200201202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •