Sayfa 302/1122 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    HAZİNE BAKANI NEBATİ :FAİZ PAKETİNİN ARDINDAN YAKLAŞIK 65 BİN KİŞİNİN FİYAT ARTIŞI YAPTIĞINI TESPİT ETTİK.
    https://www.bloomberght.com/sondakika
    tespit ettik eee napcaz şimdi
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    tespit ettik eee napcaz şimdi

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. bu nkolay'ın yüzde 21 faizini biz niye sabah göremedik. sabah bozdurup aldım 20'den verdi. niye bilgilendirmiyorlar bizi, ne zaman 21 oldu anlamak mümkün değil. yani ben artık bankaların işini anlamıyorum. kaç senelik müşterisiyim ayıptır.

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Evet. Cuma günü , Bana da banka md. yrd. '' paralarınızı çekmeyin, pazartesi 21 yapıyoruz '' demişti. Ben de buna istinaden form okurlarına yazmıştım. Yalancı pozisyonuna düşürdü beni md. yrd. Söz çok mühimdir. Güvenimi kaybettiler.

adamlar doğru söylemişler pazartesi 21 yaptılar.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

5.  Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    süperbono çıksa almak iyi olurmu
    Dolaresleri bozmadiysan belki.. muhtemelen dolar bozana verirler

6. bu 0.99 dan verilen ev kredileri sonucu gurbetçiler ve zenginler daha çok ev stokluyor ve emlakçılar ile müteahhitler daha çok zenginleşiyor. fakir ve orta direk ise ev kredisi öder gibi kira ödüyor.

kısacası yüzde 1lik dilimdeki gurbetçiler, zenginler, müteahhitler ve emlakçılar daha çok zengin olsun diye çıkarılan bir sistem..yüzde 99 luk kesim ise daha büyük ekonomik sıkıntılarla karşılaşıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    HAZİNE BAKANI NEBATİ :FAİZ PAKETİNİN ARDINDAN YAKLAŞIK 65 BİN KİŞİNİN FİYAT ARTIŞI YAPTIĞINI TESPİT ETTİK.
    https://www.bloomberght.com/sondakika
    65bon kisiyi tespit edip kaydetmek icin kim bilir kac kisi ne kadar mesai yapti, nihayetinde ne olacak bu 65bin keyfekeder satıcı vatandaşa?

8.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    65bon kisiyi tespit edip kaydetmek icin kim bilir kac kisi ne kadar mesai yapti, nihayetinde ne olacak bu 65bin keyfekeder satıcı vatandaşa?
    Dudu hariç %90'ı kendi adamları.
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 302/1122 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •