Sayfa 397/1122 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1. arkadaşlar ben elimdeki lirayla altın korumalı mevduat yapmak istiyorum bankada mt doğrudan lirayla açmanız mümkün değil diyor. makas farkına razıysanız önce altın hesabı açıp altın alacaksınız sonra onu biz bozacaz altın korumalı yapacaz diyor. bu sanki biraz işi kitabına uydurmak gibi olmuyormu sakata gelmeyelim deneyen oldumu hiç? 3 ay sonra merkez bankasından cevaben sen hile yapmışsın sana para yok demesinler? biliyorsunuz bankalardaki kalifiyelik düzeyi artık ilkokul falandır herhalde yatırım fonu nedir, viop nedir, borsa hangi şehirdedir falan bilmeyen tipler: )kendin araştırıp sorgulamadan bunların ipiyle kuyuya inilmez.

2.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben elimdeki lirayla altın korumalı mevduat yapmak istiyorum bankada mt doğrudan lirayla açmanız mümkün değil diyor. makas farkına razıysanız önce altın hesabı açıp altın alacaksınız sonra onu biz bozacaz altın korumalı yapacaz diyor. bu sanki biraz işi kitabına uydurmak gibi olmuyormu sakata gelmeyelim deneyen oldumu hiç? 3 ay sonra merkez bankasından cevaben sen hile yapmışsın sana para yok demesinler? biliyorsunuz bankalardaki kalifiyelik düzeyi artık ilkokul falandır herhalde yatırım fonu nedir, viop nedir, borsa hangi şehirdedir falan bilmeyen tipler: )kendin araştırıp sorgulamadan bunların ipiyle kuyuya inilmez.
    Talimat burada

Gerçek kişi için tarih sınırı yok.Tüzel kişiler için var.
    Yarın altın alıp, onu altın korumalı yapabilirsiniz.
    Talimat böyle diyor.
    https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...df?MOD=AJPERES

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Talimat burada

Gerçek kişi için tarih sınırı yok.Tüzel kişiler için var.
    Yarın altın alıp, onu altın korumalı yapabilirsiniz.
    Talimat böyle diyor.
    https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/conn...df?MOD=AJPERES
    biliyorum hocam onu okudum da siz bizzat yaptınızmı? veya yapan kimse varmı? %1 makas keser şimdi bunlar ondan sonra banka merkezden aradılar başka bi talimatname daha çıkmış onun gereğince öyle olmuyormuş derlerse 1500 lira para kaptırmayı kaldıramam.

4.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben elimdeki lirayla altın korumalı mevduat yapmak istiyorum bankada mt doğrudan lirayla açmanız mümkün değil diyor. makas farkına razıysanız önce altın hesabı açıp altın alacaksınız sonra onu biz bozacaz altın korumalı yapacaz diyor. bu sanki biraz işi kitabına uydurmak gibi olmuyormu sakata gelmeyelim deneyen oldumu hiç? 3 ay sonra merkez bankasından cevaben sen hile yapmışsın sana para yok demesinler? biliyorsunuz bankalardaki kalifiyelik düzeyi artık ilkokul falandır herhalde yatırım fonu nedir, viop nedir, borsa hangi şehirdedir falan bilmeyen tipler: )kendin araştırıp sorgulamadan bunların ipiyle kuyuya inilmez.
    Yapan çok kişi var. Herhangi bir sorun yok.
    Mevzuata uygundur.
    İleride herhangi bir sorun olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    biliyorum hocam onu okudum da siz bizzat yaptınızmı? veya yapan kimse varmı? %1 makas keser şimdi bunlar ondan sonra banka merkezden aradılar başka bi talimatname daha çıkmış onun gereğince öyle olmuyormuş derlerse 1500 lira para kaptırmayı kaldıramam.
    Talimat değşikliği o tarihten sonra işler, değişiklik olmadan yapılana etki etmez.
    O yüzden sorun yaşamazsınız bence, tabi tam o işi yaparken talimat değişikliği varmı kontrol edin.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yapan çok kişi var. Herhangi bir sorun yok.
    Mevzuata uygundur.
    İleride herhangi bir sorun olmaz.
    ikinize de teşekkürler.

Ntv de doviz kurlari roketlemis

8. Lidl hellas magazasinda deniz urunleri cennet. Diger urunlerin fiyatlarida tr ye gore uygun ve kaliteli gozukuyor.

Meis, rodos , chios , midilli gibi yakin adalardan Turkiye ye alisverise geliyordu yunanlilar. Gordugum kadariyla Turkiye deki fiyatlarin pek cazibesi kalmamis.

Daha onceden oguzvortex nickli arkadas paylasmisti.

https://www.lidl-hellas.gr/c/super-prosfores/c3273/w1

1 kilo temizlenmis ahtapot bacagi 10 euro. 500 gr dondurulmus kalamar 2.20 euro

Turkiye de cogu yer dondurulmus kalamar satabiliyor. 6-8 adet halka kalamara 180 - 200 TL yaziyorlar.

Dun Marmariste bir meyhane ye oturduk arkadaslarla kalamar tava soyledik 6-7 adet halka geldi 180 TL yazmislardi. Tabaklarda bos gozukmesin diye yesillikleri rokayi bol koymuslar Masraf olmasin diye tabaklari bile kucultmemisler

Gercek piyasanin ise izmir balik hali fiyatlari ile hic alakasi yok. Marmaris balik hali fiyatlari ile kiyaslarsam.

https://eislem.izmir.bel.tr/tr/BalikHalFiyatlari/21

Sayfa 397/1122 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •