Sayfa 841/1122 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    hangi niyetle söyledi bilemem ama ben de dinledim. Temel olarak ben de karşıyım KKM ye. Şahsen KKM yapmak yerine aslını tutuyorum. İnsanların çoğunluğu dövizden eli yanmış olarak TL. mevduatta duruyordu. Sadece döviz bozarak gelene KKM olsa mantıklı olabilir. Sonuçta dövizden vazgeçmiş. Ama zaten TL. de duran insanı ne demeye Koruyoruz. Hazineden ödenmesine karşıyız. Banka ödese zaten mümkün değil KKM almaz.
    zaten muhalefet de aslına dönün diyor böylece yeni kur şoku ile seçimi alacağını düşünüyor

2. kkm kullanıcıları beşli çete üyesi mi olmuş ?
    Bugün nereye sarsakta sıradan bir gün..
    40+ yıldır muhalefet koltuklarında işgaliye yapanlar, kurtuluş aşkına geldi..
    tebrik
    Memento mori

3. Muhalefet , iktidarı sıkıştırmak için hiç gereksiz vaatlere girerek onları kaşıyor. lakin , yarın iktidar olunca hatırlatırlar adama. Muhtarlık artık bitmeliyken tutturmuşlar , muhtarlık evleri, sekreterya falan.... Yahu her okula en az 2 müstahdem alacağız deseniz daha mantıklı olurdu.

Tüm sözleşmeliyi kadroya geçirecekler, öğretmene , işçiye, sağlıkçıya vb. bol keseden vaatler. Oysa personel rejiminde - eski Türkiye sistemine- döneceğiz deseler yeter. Benim şahsi düşüncem ; iktidara gelmek istemiyorlar ( çok haklılar. Ben de olsam gelmem ) . Bu nedenle bol kepçe umut dağıtıyorlar.

Bitik bir devirde iktidarın değişmesini muhalefette olanlar arzulamaz. Çünkü ; iktidar bilerek seçimi kaybetse ve yeni gelen 6 farklı kafayla 6 ayda ekonomi düzelmezse sokağa çıkmayı bırakın twett atamayan halk bu kez sokaktan içeri girmez. Eskiyi tekrar keyifle yerine getirir. Ömür boyu son 6 aylık 6 partiyi suçlarlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    kkm kullanıcıları beşli çete üyesi mi olmuş ?
    Bugün nereye sarsakta sıradan bir gün..
    40+ yıldır muhalefet koltuklarında işgaliye yapanlar, kurtuluş aşkına geldi..
    tebrik
    Sayın doktorum, bu dövizin aslı astarı nedir , size muayeneye geliyordur ara sıra. Yaşayacak mı, ümit var mı ? tedaviye cevap veriyor mu ?

5. aralıkta karşılıklı kalp krizinden sonra yollarımız ayrılmaya başladı
    50% kkm(dağınık vade) ile devam.. kafam daha dinç..
    *politize olan şeyde ''analiz'' olmaz.
    Memento mori

paraya ulaşmak isteyen ev sahiplerine öneri evinizi airbnb de kiralayın para fışkıreyahhh. 1 ayda 1300 euro artı 3300 tl ciro yaptım ist.kadıköyde

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    hangi niyetle söyledi bilemem ama ben de dinledim. Temel olarak ben de karşıyım KKM ye. Şahsen KKM yapmak yerine aslını tutuyorum. İnsanların çoğunluğu dövizden eli yanmış olarak TL. mevduatta duruyordu. Sadece döviz bozarak gelene KKM olsa mantıklı olabilir. Sonuçta dövizden vazgeçmiş. Ama zaten TL. de duran insanı ne demeye Koruyoruz. Hazineden ödenmesine karşıyız. Banka ödese zaten mümkün değil KKM almaz.
    Bizde siyaset değişmez. Mutlaka kasadan ödenecek bir şey bulunur. Yeter ki kasada para olsun.
    O yüzden siyaset dışından bir lider adayı istiyordum. Alsın değişim rüzgarını sürükleyip gitsin. Ama yok bizde o şans yok belki paralel evrende olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. çarpma/bölme problemini halletsin diye
    1 de inat edilmezse sorun çözülür...
    üfff kendimi aştım ..
    Memento mori

Sayfa 841/1122 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851891941 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz