Sayfa 2/86 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 9 - 16 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. illa kredi kartından yükleme yapıp skrill'in mi euro'ya çevirmesini isteyeceğiz.

2. arkadaşlar...dukas ta hesap açaçcagım..ama pasaportum yok... yani bu iş yattı mı şimdi? imzalı kimlik istiyor? bir de , elden postayla mı göndereceğiz belgeleri? tam anlamadım...teşekkürler...

3. bir de...dukas , skr,ll kabul etmiyor galiba..di mi?

4.  Alıntı Originally Posted by mumin16 Yazıyı Oku
    Zaten benim euro hesabım ve bu hesapta eurom var. işte bu hesabı ekledim ama bu onaylanacakmı skrill taafından? yükle dediğimde banka hesabımdan yükle seçeneği gelmiyor.
    Siz kendi bankanızdan onların hesabına swift yapacaksınız, yani mesela internet şubeyi açıp manuel para göndereceksiniz aynı EFT yapar gibi.

Eğer 3 güne para geçmezse müşteri hizmetlerine ulaşıp söyleyeceksiniz bu tarihte size para gönderdim diye. Gönderirken ve onlar ödemeyi alırken kesilen komisyonlar düşülüp kalan tutar Skrill hesabınıza yatar.

Alıntı Originally Posted by JESSELIVERMORE Yazıyı Oku
    bir de...dukas , skr,ll kabul etmiyor galiba..di mi?
    Firmanın bulunduğu ülkenin regulasyonuna göre değişiyor. Mesela FXPro'nun İngiltere kısmında hesap açarsanız Skrill vb seçenekleri kullanamıyorsunuz, onun için Kıbrıs bölümünde hesap açmak lazım.
    Son düzenleme : Stoxx50; 18-02-2017 saat: 20:46.

5. milleti ne hallere sokmuşlar ya biraz bekleyin yanlış hesap bağdattan dönecek
    bunlar tüm yabancı kuruluşlara Türklere işlem yaptırmayın demişlerdir
    amaç KY korumak falan değil

6. SPK geri adım atsa bile artık yurtdışı kaldiracin tadını aldım. Artık TR de işlem yapacağımı sanmıyorum.
    FXPRO ile başladım.
    SPK ya çok teşekkür ederim bize bu fırsatı sunduğu için .

Eurusd paritesinden başka işlem yapmayi düşünmüyorum . Ne zaman UsdTRy işlem acsam hep zarar hep zarar .

Fxpro düşünenler için UsdTRy paritesinde bazen akşamları makas fena acliyor.
    Ayrıca petrolde makas 0.04 genelde.
    Daxta ise 3 puan civarında .
    Eurusd 15 pips altına pek düşmüyor.
    Diğer yabancı kurumlarda biraz daha az olan var hatta sıfır olanida gördüm ama ordada komisyon var.
    Fxpro da islem açtığım hiçbir üründe komisyon görmedim.

Yüksek kaldıraç müthiş biseymis dostlar gerçekten 300 USD zararda islemim 300 USD kâr ile kapandı. Dakikalar içinde.
    Kar zarar hanesinin fırıldak gibi döndüğünü gormek acayip bir duygu gerçekten. Marjin seviyesini çok dikkatli kullanmak gerek zengin etmeside batirmasida cok kolay.

Tüm dostlara bol kazançlar dilerim.
    WhatsApp grubunuz falan var ise faydalanmak isterim özelden mesaj atabilirsiniz .

7. Evet arkadaşlar selamlar;

Skrill e banka hesabı eklediğiniz zaman onun onaylanmasına gerek yok. Sadece kredi kartında onay mekanizması çalışıyor. Kartınızdan ufak bir miktar çekim yapıyor ve onay olarak bu çektiği miktarı size net olarak soruyor. Onu girince işlem tamamlanıyor.

Bir önceki versiyondada anlattığım gibi XM Forex firması benim önerebileceğim güvenilir ve 3 yıldır çalıştığım bir firma.

Gerekli yazılar ve kantılı ekran görüntülerini zaten eski forumda bulabilirsiniz. Firma ile ilgili tecrübelerimi ve merak ettiklerinizi buradan sorabilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar selamlar;

Skrill e banka hesabı eklediğiniz zaman onun onaylanmasına gerek yok. Sadece kredi kartında onay mekanizması çalışıyor. Kartınızdan ufak bir miktar çekim yapıyor ve onay olarak bu çektiği miktarı size net olarak soruyor. Onu girince işlem tamamlanıyor.

Bir önceki versiyondada anlattığım gibi XM Forex firması benim önerebileceğim güvenilir ve 3 yıldır çalıştığım bir firma.

Gerekli yazılar ve kantılı ekran görüntülerini zaten eski forumda bulabilirsiniz. Firma ile ilgili tecrübelerimi ve merak ettiklerinizi buradan sorabilirsiniz.

Site engelli....Sorun n erde??

Sayfa 2/86 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •