Sayfa 22/86 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 169 - 176 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Bununla ilgili bir engel yok. MT4 uygulamasını appstore veya playstore dan indir. Daha sonra giriş kısmına geldiğinde şirketin adını, mt4 kullanıcı numarası ve şifresini gir sunucu olarakta sana email ile gönderilen sunucuyu seç tamamdır.

BTK kısıtlaması ile mt4 girişi arasında hiçbir bağ yok. Sen direk xm sitesinden mt4 indirmeye çalışmışsın. Buna gerek yok. Uygulama olarak mt4 indirmen yeterli.
    uygulama olarak indirdim ama acmak istedigimde btk nin yazisi cikiyor. telefon ekranimda xm plattforms olustu ama uzerini tiklayinca btk nin yazisi cikiyor
    Son düzenleme : tayfun; 24-02-2017 saat: 15:29.

2. Uygulamayı xm uygulaması diye değil normal mt4 olarak indir. Playstore linkini koydum telden bu uygulamayı bul. https://play.google.com/store/apps/d...atrader4&hl=tr

3.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Uygulamayı xm uygulaması diye değil normal mt4 olarak indir. Playstore linkini koydum telden bu uygulamayı bul. https://play.google.com/store/apps/d...atrader4&hl=tr
    nasil olduysa demo olarak indi. biraz kurcalayayim bakayim reel hesaba nasil gecebilirim diye.

Alıntı Originally Posted by yeşilsıpa Yazıyı Oku
    Varlık fonundaki jöleliye bir kıyak yapalım mı ?
    Altın ın hedefi 1260 görünüyor kısa vade.
    1240 altı saatlik kapanış stop.
    al sat tavsiyesi değidir.
    Kişisel hezeyanlarım
    Yeter bu kadar Kar denebilir.
    Aslında hedef 1265 üstü olabilir ama.
    Bence yeter. Jöleliye selam
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

5.  Alıntı Originally Posted by yeşilsıpa Yazıyı Oku
    yeter bu kadar kar denebilir.
    Aslında hedef 1265 üstü olabilir ama.
    Bence yeter. Jöleliye selam
    dediğin çıktı valla...tebrikler...

6.  Alıntı Originally Posted by tayfun Yazıyı Oku
    nasil olduysa demo olarak indi. biraz kurcalayayim bakayim reel hesaba nasil gecebilirim diye.
    hocam dün size sordum gerçek hesap açtınız mı diye açtım dediniz bugün demo diyorsunuz..yoksa gerçek hesaba mı geçemediniz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
    1. Kurul’un 24/02/2017 tarih ve 8/297 sayılı Kararı:
    KAMUOYUNUN DİKKATİNE
    Kamuoyunda yaygın olarak foreks diye bilinen kaldıraçlı alım satım işlemlerinin yurtdışında yerleşik herhangi bir kuruluş
    nezdinde hesap açılması suretiyle yapılması durumunda, bu işlemlerin yatırımcıların korunmasına yönelik Kurulumuzca yapılan
    herhangi bir düzenlemeye tabi olmadığı, Yatırımcıları Tazmin Merkezinin koruması kapsamında yer almadığı ve ilgili ülke
    mevzuatına tabi olduğu, bunun ötesinde söz konusu faaliyetleri herhangi bir otoriteye tabi olmaksızın lisanssız olarak yürüten
    kuruluşlarda işlem yapılması halinde hak aranması imkânının da söz konusu olamayacağı hususlarının yatırımcılar tarafından
    dikkate alınması önem arz etmektedir.
    Diğer taraftan 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun 99 uncu maddesi ile III.37.1 sayılı “Yatırım Hizmetleri ve
    Faaliyetleri ile Yan Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkında Tebliğ”in 11 inci maddesi kapsamında, yurt dışında yerleşik herhangi bir
    kuruluşun kaldıraçlı alım satım işlemlerine yönelik faaliyetlerinin yatırımcılara tanıtılması, sözleşme akdedilmesine aracı olunması
    ve sözleşme yapmak isteyen tarafların bir araya getirilmesi faaliyetlerinin Kurulumuzca izinsiz sermaye piyasası faaliyeti
    kapsamında değerlendirileceği hususunun hatırlatılmasında fayda görülmektedir.
    Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

8.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Aynen bunu daha önceki mesajlarımda söyledim. Yurt dışı işlemlerde sanal kart veya skrill kullanmak en akıllıcası olur. Gerçi XM için normal kartlada sıkıntı yaşamazsın başka yerlerde bunu bilemem fakat ne olursa olsun prensibiniz bu olsun. Sanal kartı internet üzerinden yaptığınız her işlem için kullanınız. Çıkartıp oluşturması 2 dakika sürmüyor. Limitini belirleyin keyfinize bakın.
    Skrill de para birimini USD secmistim artık USD yatırma ekleme falan kullanılmayacaktır diyor .
    Euro mu açmamız lazım .
    Skrill kullanmadan direk karta aktarımı yapsak . Eurjpn paritesinde bugün cukkayi doldurduk parayı skrill e hesap açıp orayami yollasam. Direk kredi kartına mı çeksem.
    Depozit 500 USD yatirmistim.
    1500 USD talep etsem karta gecerlermi yoksa depozit kadarmi cekebilirim.
    Veya skrill hesabı dahami kullanışlı.yani skrili depo gibimi kullansak.
    Doları euroya çevirip mı skrill e geçiyorlar .Çevirirken pariteyi cokmu şişirerek geçiriyorlar . Avantaj dezantaj nedir bu ogrensek master16 kardeşim bu yazarsan iyi olacak.

Türkiye piyasasında 6 ayda 3500 USD kaybettin dolar tl 3.40 dan 3.60 a gelirken yaşamıştım bu kaybı.yeni başlamıştım acemilik diyelim.

Yurtdisi ilk tecrübemizle ile İlk defa 2 günde 1500 USD den fazla kazandım . Sansta olabilir fakat .
    1-500 kaldiracin verdiği güç ile sürekli alsatlar güzel ve heyecanlı olduğu kadar riskli. eurjpn paritesi gerçekten çok hareketli.

Sayfa 22/86 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •