Sayfa 27/86 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 209 - 216 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. skrill hesabı tamam sn master 16 ....euro hesaplı banka hesabı açtık mı tamamdır....kredi kartından para gönderirken mecburen tl olarak göndereceğiz.....kredi kartı sanal kart olmasının ne avantajı var...kredi kartını alsak para göndersek sonra iptal etsek daha sonra lazım olur mu..
    Son düzenleme : xxtrader; 26-02-2017 saat: 11:27.

2. 45 gün dolunca eski hesaplar 50bin tl altıyla devam edemecek şimdi dimi? kesin olarak?

3. sn master 16

skril hesabı açtık....kredi kartı ve banka kartı tanımlama var.....her iki hesabı da girmek gerekiyor mu...banka için iban istiyor sanırım bir sonraki skrilden bankaya transfer için....

***kredi kartını ilk para transferi için istiyor demiştiniz yanlış söylüyorsam düzeltin.....birde bankadan skrill hesabına transfer pahalı oluyor sanırım.....

***skrilden kredi kartı veya bankaya transfer ederken ücret yok mu demiştiniz.....

***komisyon oranlarını yazma şansınız var mı...kredi kartından skrill hesabına para transfer edecekken hesap no ne olacak benim ID numaram mı yoksa tanımladığım için otomatik ekrana çıkacak mı......

****skrile para transfer ettik diyelim xm e nasıl transfer edeceğiz hesap no gerçek hesap açtığımızda e mail ile mi gönderiliyor.....

4. Sn hocam yardımlarınız için çok teşekkürler, sayenizde XM 'de yeniden işlemlere başladık. Artık SPK eskiyede dönse geri dönmem

Bir sorum olacak, bonus konusuna takıldım, diyelim ki 1000 USD depozite 500 puan Bonus aldık, TradeMarjin 1500 oldu.
    İşler ters gitti Marjin 500 altına düşebilir mi? Örneğin Marjin 200 e düştü, XM bizden 300 geri isteyecek mi ?
    Rica ederim. Forexci arkadaşımız gerekli cevabı vermiş. Negatif bakiye koruması var sıkıntı olmaz. Bonusların tek kötü yanı şu para çektiğiniz zaman o ana kadarki aldığınız bonuslar sıfırlanıyor.

skrill hesabı tamam sn master 16 ....euro hesaplı banka hesabı açtık mı tamamdır....kredi kartından para gönderirken mecburen tl olarak göndereceğiz.....kredi kartı sanal kart olmasının ne avantajı var...kredi kartını alsak para göndersek sonra iptal etsek daha sonra lazım olur mu..
    Skrill hesabı açtıysan iş tamamdır. Kredi kartı ekleyip para yükle dediğiniz anda para skrill hesabına geçer. Ordanda forex firmasına anında yatırabilirsiniz. Sanal kart gibi bir enstrüman varken kullanmanızı tavsiye derim arkadaşlar. İnternette her yerde sanal kart kullanın. Kafanız rahat etsin. Sıkıntı bile olsa iptal ettirip yenisini açtırmanız 10 dakka sürer. Ama normal kartı iptal ettirdinizmi 10 günde ancak elinize geçer.

skril hesabı açtık....kredi kartı ve banka kartı tanımlama var.....her iki hesabı da girmek gerekiyor mu...banka için iban istiyor sanırım bir sonraki skrilden bankaya transfer için....

***kredi kartını ilk para transferi için istiyor demiştiniz yanlış söylüyorsam düzeltin.....birde bankadan skrill hesabına transfer pahalı oluyor sanırım.....

***skrilden kredi kartı veya bankaya transfer ederken ücret yok mu demiştiniz.....

***komisyon oranlarını yazma şansınız var mı...kredi kartından skrill hesabına para transfer edecekken hesap no ne olacak benim ID numaram mı yoksa tanımladığım için otomatik ekrana çıkacak mı......

****skrile para transfer ettik diyelim xm e nasıl transfer edeceğiz hesap no gerçek hesap açtığımızda e mail ile mi gönderiliyor....
    Hesabın onaylandı ise öncelikle bir kredi kartı ekle. Kredi kartı doğrulaması isteyecek senden. Onu doğrula. Daha sonrada Bir banka hesabı ekle EURO hesap olursa süper olur.

Bankadan skrill hesabına para transfer edeceğinize bankadan direk forex firmasına edin, hem daha masrafsız hem daha hızlı olur.

XM e ilk pararyı skrill ile yatırırsanız ilk para çekiminide skrill ile yaparsanız hiç sorun olmaz.

Skrill hesabından EURO banka hesabıma çekerken işbankası 15 EUR civarında kesiyor garanti benden hiç kesmiyor ama şubeye göre bu değişebilir.

Kredi kartından skrille para transferi çok kolay. Kredi kartını ekleyip onaylattıktan sonra sağ tarafta yükle kısmı var. Oraya tıklayıp tutarı yazın ve kredi akrtını seçip gerekli işlemlere devam edin. Para anında skrill hesabınıza geçer.

Kredi kartı ile skrill e para yatırmanın masrafı %2 civarında oluyor. Tabi burda kredi kartını veren bankanın tutumuda önemli. Bunu kendin test edip bulacaksın.
    Son düzenleme : master16; 26-02-2017 saat: 13:53.

5.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Yok istemez eksiyede dusseniz istemez negatif bakiye koruması var.bende hesap açtım bonuslar hesabıma çok katkida bulundu gerçekten.
    Fakat 1000 USD yatırıp 500 geldikten sonra . Diğer yatirdiklariniza %20 geliyor .Oda 4500 USD yi tamamlayana kadar geçerli.
    Fakat hesaptan 5 dolar bile çekmek isterseniz verim tüm bonuslar geri alınıyor .
    5 dolar bile ceksek tum bonuslarin geri alindigini bilmiyordum. diyelim ki para cektik ve tum bonuslar geri alindi ama daha sonra yeniden fonlama yaparsak tekrar bonus alma olayi var mi?

6.  Alıntı Originally Posted by tayfun Yazıyı Oku
    5 dolar bile ceksek tum bonuslarin geri alindigini bilmiyordum. diyelim ki para cektik ve tum bonuslar geri alindi ama daha sonra yeniden fonlama yaparsak tekrar bonus alma olayi var mi?
    Yeniden fonlama yapınca yeniden yatırdığın miktara göre bonus yatırılıyor hesabına. $5000 toplam bonus alma hakkın var. Ayrıca XM puanlarını istediğin zaman bonusa çevirebilirsin onuda unutma.

7. sn master 16

bankadan xm hesabına para yatırmak en pahalı olanı değilmiydi siz demişsiniz en kolayı en masrafsız direkt bankadan xm hesabına......

size zahmet tablo şeklinde xm-skrill-banka .......xm-skrill-kredi kartı...........xm-banka ......bu yöntemlerden

1.xm firmasına para transferi en ucuz olan hangisi
    2.xm firmasından yurt içi bankaya para transferinde en ucuz hangi yöntem....tahmini masrafları yazabilirmisiniz...1.ve 2. maddeler için....

teşekkürler.....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16

bankadan xm hesabına para yatırmak en pahalı olanı değilmiydi siz demişsiniz en kolayı en masrafsız direkt bankadan xm hesabına......

size zahmet tablo şeklinde xm-skrill-banka .......xm-skrill-kredi kartı...........xm-banka ......bu yöntemlerden

1.xm firmasına para transferi en ucuz olan hangisi
    2.xm firmasından yurt içi bankaya para transferinde en ucuz hangi yöntem....tahmini masrafları yazabilirmisiniz...1.ve 2. maddeler için....

teşekkürler.....
    Sn xxtrader

Geçen hafta ilk defa yurt dışında XM de hesap açtım. Web sayfasından kredi kartımla para yatırdım. Internette alışveriş yapar gibi, para 5 dk da hesabıma geçti. 0 komisyon, 0 masraf, daha skrill hesabı filan da açmadım.

Artık kar yapınca bir hal bakıcaz para çekme işlemine. Bu arada İslamic account seçtim swap yok , komisyon yok

XM den önce FxPro ile görüştüm, swapsız hesap istedim. (Bu arada FxPorda da türkçe müşteri temsilcisyle görüştüm)
    Var dediler Lakin 1 Lot Brent için her gece 20 USD komisyon istediler, bunu duyunca XM iyiki varsın dedim
    Son düzenleme : el_rojoZorro; 26-02-2017 saat: 21:23.

Sayfa 27/86 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •