Sayfa 3/86 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 17 - 24 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Evet arkadaşlar selamlar;

Skrill e banka hesabı eklediğiniz zaman onun onaylanmasına gerek yok. Sadece kredi kartında onay mekanizması çalışıyor. Kartınızdan ufak bir miktar çekim yapıyor ve onay olarak bu çektiği miktarı size net olarak soruyor. Onu girince işlem tamamlanıyor.

Bir önceki versiyondada anlattığım gibi XM Forex firması benim önerebileceğim güvenilir ve 3 yıldır çalıştığım bir firma.

Gerekli yazılar ve kantılı ekran görüntülerini zaten eski forumda bulabilirsiniz. Firma ile ilgili tecrübelerimi ve merak ettiklerinizi buradan sorabilirsiniz.
    Ben kredi kartı kullanmak istemiyorum. Euro hesabımı tanısın oradaki tutarı(euroyu) görsün istiyorum ama böyle işlemiyor sanırım skrill. Bu şartlar altında sanırım 2-3 gün sürebilecek swift yapmam lazım skrill'e anladığım kadarıyla?

2.  Alıntı Originally Posted by expertadvisor Yazıyı Oku
    Site engelli....Sorun n erde??
    İçeriğin ve sayfanın Türkçe oluşu yüzünden engelli. Bizim ülkede önüne gelen site engelleniyor sıkıntı yok. diğer şirketlerin Türkçe sayfaları olmadığı için onlarda problem olmuyor. Google dnslerler (8.8.4.4 - 8.8.8.8) girebilirsiniz.

Ben kredi kartı kullanmak istemiyorum. Euro hesabımı tanısın oradaki tutarı(euroyu) görsün istiyorum ama böyle işlemiyor sanırım skrill. Bu şartlar altında sanırım 2-3 gün sürebilecek swift yapmam lazım skrill'e anladığım kadarıyla?
    Kredi kartı kullanmıyorsanız çalıştığınız şirkete göre size verilen numaralara swift yapabilirsiniz. Eğer hesabınız XM de ise local bank transfer yöntemi var. Size Türkiyedeki bir bankanın hesap numarası veriliyor. Buraya normal havale veya eft yapıyorsunuz. Açıklama kısmına size verilen bilgiyi giriyorsunuz. Her durumda bu transfer 2-3 iş günü arasında sürüyor.

Selamlar arkadaşlar, hayırlı olsun, skrill'e para yüklemek için upload diye bir seçenek var, orayı seçtikten sonra manuel transfer seçeneğini göreceksiniz,skrill'in göndereceğiniz bankanın swift bilgileri çıkıyor ben size söyleyeyim,skrill için Barclays bank ıban no GB14BARC20658246146766, swift kodu BARCGB22, burada dikkatli olmanız gerekli çalıştığınız bankanın websitesinden yutdışına havale yollayacaksınız, yanlış birşey yazarsanız parayı arar durursunuz, açıklamaya da skrill'de ID numaranız var onu yazmanız gerekli,kendi hesap isminizden yollamanız da gerekli ayrıca başka isimden yollamayın... Kredi kartından TL yükleyip ilgili şirketin websitesinden anlık geçmesi varken neden skrill'e para yükleyip oradan göndermek istiyorsunuz, skrill'den bence para çekin sadece siz bilirsiniz yine de. Şirket olarak da websitesi dahi Türkiye'de açılmayan şirketlere yönelmeyin , size ilk tavsiyem kendi çalıştığım ICMarkets http://icmarkets.com/?camp=9119

4. IC markets te sayfasını Türkçe yapsın görürüm ben 2 aya engellenmiyormu. Hangisi yaparsa yapsın farketmez. Bizim bu spk bu adımı attıysa bu işleride zorlaştıracaklardır bence. Fakat açık açık yasaklayamazlar sonuçta vadeli kaldıraçlı türev işlemleri bunlar bütün dünyada kabul gören sistemler.

Yeni şirket arayan arkadaşlar için tavsiyem 1:500 kaldıraç ile dikkatli girin işlemlerinize 1:100 e benzemez.

5. Ben master16 arkadaşımızın az önceki mesajını biraz farklı şekilde söylemek istiyorum. Kaldıraç konusunda tavsiyem mümkün olan en yükseği seçin, 1:500 vs. Fakat açtığınız işlemler sermayenize uygun olsun. Yani sizin kendi kaldıracınız düşük olsun.

0.01 lot EURUSD için 1:500 kaldıraçta sadece 2 Euro teminat yatırmak varken boşu boşuna sistem kaldıracını düşürüp 10-20 euro bağlamanıza gerek yok. Tabii hesapta 100 Euro varken de 1.00 lot işlem açmak intihardır, bu da kendi kaldıracınız derken kastettiğimdir.

6.  Alıntı Originally Posted by Stoxx50 Yazıyı Oku
    Ben master16 arkadaşımızın az önceki mesajını biraz farklı şekilde söylemek istiyorum. Kaldıraç konusunda tavsiyem mümkün olan en yükseği seçin, 1:500 vs. Fakat açtığınız işlemler sermayenize uygun olsun. Yani sizin kendi kaldıracınız düşük olsun.

0.01 lot EURUSD için 1:500 kaldıraçta sadece 2 Euro teminat yatırmak varken boşu boşuna sistem kaldıracını düşürüp 10-20 euro bağlamanıza gerek yok. Tabii hesapta 100 Euro varken de 1.00 lot işlem açmak intihardır, bu da kendi kaldıracınız derken kastettiğimdir.
    Aynı fikirdeyim. İşin en önemli bacağı sermaye kontrolü zaten. 1:500 kaldıraç gerçektende çok büyük hizmet. Yeterki sermaye kontrolünü düzgün yapın.

7. bir zamanlar forex işlemleri de yapmış macro iktisatçı bi abiye sordum...tr den yılda 4-5 milyar dolar dışarı çıkar diyor.

8. taklacı bi spikerin attığı titte dediği gibi: bravo spğ

Sayfa 3/86 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •