Sayfa 33/86 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 257 - 264 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. sn master 16 bu konuda bir düşünceniz var mı...

2. Siteleri zaten yasaklıyor sorun yok Firmalara yatırılan paraları kontrol edemezler öyle bir işe giremezler ben bunu diyorum. Anca girip siteleri btk ile yasaklıyacaklardır. Zaten yapıyorlarda.

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    yurt dışındaki yasaklı forex şirketleri erişim engellenecek diyor.....ne çok vatandaşını düşünüyor bakan gözlerim yaşardı asıl dert ne ondan bahsetmiyor...
    10 gün içinde SPK tebliği ile yurt dışı engellenecek dedi bakan

4.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    10 gün içinde SPK tebliği ile yurt dışı engellenecek dedi bakan
    Nasıl kontrol edecek arkadaşlar. Nasıl engel yapabilecek. Bu konuda ellerinde bir enstrüman yok. Tek seçenek domain engelleme.

5.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Nasıl kontrol edecek arkadaşlar. Nasıl engel yapabilecek. Bu konuda ellerinde bir enstrüman yok. Tek seçenek domain engelleme.
    bu konuşmasını dinledikten sonra bu ekonomi bakanının ne kadar boş olduğunu gördüm ve çok üzüldüm....sn babacan gibi bir adamı harcadılar yerine gelen mumla aratıyor......adam forex işlem yapanı neredeyse vatan haini ilan edecek...

6.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    parayı yatırırım...mt4 nasıl olsa engellenemeyecek....ayda bir gürcistan yapar parayı transfer ederim....15 tl gürcistan masrafı eklendi sadece)

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    bu konuşmasını dinledikten sonra bu ekonomi bakanının ne kadar boş olduğunu gördüm ve çok üzüldüm....sn babacan gibi bir adamı harcadılar yerine gelen mumla aratıyor......adam forex işlem yapanı neredeyse vatan haini ilan edecek...
    Aynen ya. Türk vatandaşları başka ülkede hesap açamaz diyor onların insanlık hakları devlete aittir diyor. Dünyadan da bir haberler. Arkadaş ben gider Almanyada şirket kurarım bunun için tek bir hesap vermemde. Kim bunları böyle öğütlüyor kim bilgi veriyor hayret ya.

Neyse konuşmayı baştan sona dinledim. Site erişim engeli konulacağını söyledi. Zaten kullandığım şirketin sitesi engelli sıkıntı yok. Bunu dışında unutmasınlar her Türk vatandaşının Dünyanın her ülkesindeki LEGAL olan her işi yapmaya yetkisi vardır bunu kısıtlamak sadece o ülkenin bileceği iştir. Benim Türk vatandaşı olmamla yatırım hesabı açmam arasında nasıl bir bağ var anlamak zor.

8. sn master 16 site erişimi tamamen engellenirse ne yapabiliriz....en yakın ülkeye mi gitmek zorunda kalacağız para transferi için bu çözüm olabilir mi....

Sayfa 33/86 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •