Sayfa 35/86 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 273 - 280 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. Canikli beyefendi haberlerde sizi görünce asabım bozuluyor, sinir katsayım artıyor. Rica ediyorum çıkmayın bir yere.

2.  Alıntı Originally Posted by borsasorulanadam Yazıyı Oku
    Canikli beyefendi haberlerde sizi görünce asabım bozuluyor, sinir katsayım artıyor. Rica ediyorum çıkmayın bir yere.
    sn zeybekçiyi takmıyordu piyasa bir tane daha eklendi....ekonomi yönetimi dünyadan bir haber çok zayıf revizyon gerekiyor....adamın dediği bahaneye bak işlem hacmi çok olmuş böyle giderse önü alınamazmış ky çok madur olurmuş.....işlem hacmi çok yüksek diye dert yanan bir bakan ne diyelim.....likit olmayan bir piyasa olsa daha mı iyi.....spk beni dünyada legal olan finansal enstrumandan mahrum edemez.....sebep ne olacak yurt dışı şirkete bahane ne diyecek anlamış değilim......adamlar demez mi sizde forex yasak mı yok bizdede yok sen nasıl türk vatandaşına işlem yaptırma dersin o hakkı nereden buluyorsun....adam sırf kaldıraç oranı yüksek diye yurt dışını tercih ediyor sen edemezsin diyorsun.......spk nın ancak yurt içindeki işlemlere karışma hakkı var yurt dışında legal istediğim herşeyi yaparım çıkar kaldıracı bende yurt dışına gitmeyeyim bu kadar basit......gerekirse spk yı mahkemeye verelim.....spk nında biryere kadar görev sınırı olmalı....

3. firma ismi yazmayalım arkadaşlar....isteyen varsa bana isim yazar mısın desin özelden yazalım....

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    firma ismi yazmayalım arkadaşlar....isteyen varsa bana isim yazar mısın desin özelden yazalım....
    Evet bundan sonra öyle olsun bari. Firma ve detay sormak isteyenler özelden ulaşabilirler.

5. sn master 16 dns ayarlarıyla siteyi açabilirsiniz dediniz bilgisayarcı baktı aafx sayfası açılmıyor başka bilgisayarda açılıyor düzeltemedi...birde şunu anlamış değilim 3 firma var brent için kaldıraç 1/100 diyorlar....500 dolar için marjin %100 e kadar 1 lotluk emir veriyorum emir sayısı hepsinde farklı nasıl oluyor.....6-8-12 şeklinde emir verebildim.....birinde 6 birinde 12 nasıl olur....

6. sn master 16 spk yurt dışındaki bir firmaya sen türk vatandaşına işlem yaptırma diyebilir mi o hakkı nereden buluyor karşı taraf demez mi sen yaptırıyorsun ülkende adam beni tercih etmiş kaldıraç oranından kaynaklı sende yükselt senir tercih etsin diyemez mi .....sn bakanın konuşurken gözü başı oynuyordu kendide ne dediğinin farkında değil sanırım....

7.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 dns ayarlarıyla siteyi açabilirsiniz dediniz bilgisayarcı baktı aafx sayfası açılmıyor başka bilgisayarda açılıyor düzeltemedi...birde şunu anlamış değilim 3 firma var brent için kaldıraç 1/100 diyorlar....500 dolar için marjin %100 e kadar 1 lotluk emir veriyorum emir sayısı hepsinde farklı nasıl oluyor.....6-8-12 şeklinde emir verebildim.....birinde 6 birinde 12 nasıl olur....
    Yani firmalar hatalı söylem yapıyor olabilirler. Sonuçta kaldıraç ve margin gereksinimi aynı ise aynı lot sayısını açabiliyor olman lazım. Birde BRENT petrol için firmanın fx ürünlerine uyguladığı kaldıraç oranı farklı oluyor. Geçen senle konuşmuştuk bu konuyu zaten.

8. sn master 16 yurt dışı işlemler konusuna hakim.....yurt dışı işlemler aynı mantıkla açılıyor para transferi aynı mantıkla yapılıyor bu konuda fikir sunalım.....şirket seçimleri özelden paylaşalım....şirket seçimi kişiye kalmış......yok bilindik olsun diyorsanız bilen kişilere özelden soralım bu önemli.....

Sayfa 35/86 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •