Sayfa 36/86 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 281 - 288 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Yani firmalar hatalı söylem yapıyor olabilirler. Sonuçta kaldıraç ve margin gereksinimi aynı ise aynı lot sayısını açabiliyor olman lazım. Birde BRENT petrol için firmanın fx ürünlerine uyguladığı kaldıraç oranı farklı oluyor. Geçen senle konuşmuştuk bu konuyu zaten.
    özellikle söylüyorum kaldıraç kaç diye 500 dolar için kaç emir verebilirim diye.....birde demoda 500 dolarlık hepsinde hesap açtım hepside farklı emir sayılı oluyor.......

2. Yeni hesap açacak arkadaşlara en önemli tavsiyem 1:500 kaldıracına önce alışın. Hesabınızı küçük parçalra bölüp işlemlere girin. Böylece 1:100 de 100 pipste alacağınız karı burdada 20 pipste alabilirsiniz. Yüzlerce farklı ürün var. Exotic pariteler özel çaprazlar falan bunlardada işlem yapın. Küçük küçük riskinizi bölün kafanız rahat etsin.

3. sn master 16 ..500 dolarlık hesap açtığım uzak doğulu bir firma var 12 tane emir veriliyor şaka gibi brent için....öyle olunca 1 günde kazancım diğerlerinin 2-3 katı oluyor ama bir numara var çözemedim....üstelik canlı konuştum türkçede cevap verdiler aynı şeyi söylediler.....

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    özellikle söylüyorum kaldıraç kaç diye 500 dolar için kaç emir verebilirim diye.....birde demoda 500 dolarlık hepsinde hesap açtım hepside farklı emir sayılı oluyor.......
    Yani bence Brent için 1:50 ile 1:100 arasında olan firmalardan aklına en çok yatan ile çalış. O kadar firmayı test etmene gerek yoktu. 1:3000 kaldıraç verenler var ama firmaların geçmişi yok. Bu nedenle kafanın rahat edeceği oranıda seni tatmin eden firmayı seç orda işlemleri yap bence. Yoksa demo platformlarda aldığın sonucu her firma sana real hesaplarda vermeyebilir.

5. sn master 16 kendi açımdan döviz kurlarında kaldıraç ne olursa olsun zorlanıyorum çok fazla dış etki var o yüzden brent işlemi benim için en uygunu 6 aydır kendimi bu konuda eğitiyorum......altında olabilir......yurt içi 1/ 50 kaldıraç iyiydi...1/100 çok daha iyi yeterli benim için......başka tavsiye edebileceğiniz firma varsa özelden paylaşır mısınız.tek tabanca takılmayalım...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    canikli : Türk Vatandaşları, yurtdışı aracı kurumlar üzerinden forex işlemi yapamaz.. gerekli tüm önlemleri alırız.. yabancı aracı kurumların sitelerine internet ulaşımını engelleriz...

Ne istiyorlar anlayamadım ?
    Vatandaşlıktan mı çıkalım ?
    bunlar tamamen siyasi gerekçeli kararlar.. bezdirme, ve sindirme politikası.. ama geri tepecek ve ellerinde patlayacak.. çok net görebiliyorum..

7. hani demokrasi hani özgürlük bugün parama göz diken yarın neye kısıtlama getirir allah bilir.....yasak kelimesi çok kullanılmaya başlandı dikkat edelim....

8. sn babacan finansal piyasalarda yasaklamalara çok karşıydı.....bunlar asıl işlerini yapmıyorlar ekonomi durma noktasına gelmiş fazilerin tavan yaptığı dönemler bile büyüme ortalaması % 5 lerde idi şuan faizler düşük nispeten ona rağmen büyüme % 2,5 larda.....sonra dolar niye artıyor bana sorma kendine sor işini yapmıyorsun ondan......yol yaparak dolar düşmez...

Sayfa 36/86 İlkİlk ... 26343536373846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •