Sayfa 41/86 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 321 - 328 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. Beni kurumdan mt aradı. Yakın zamanda viop işine de başlayacaklarmış. İşlemler MT4 üzerinden olacakmış ve forex gibi demo hesap açıp deneme imkanı da olacakmış. Onda belli bir para limiti de olmayacakmış.

2. Aslında 1:10 kaldıŕaç da yüksek. 1:1 yapsınlar, alt limit de 100.000 TL olsun. Temiz iş

Alıntı Originally Posted by tradeg Yazıyı Oku
    Beni kurumdan mt aradı. Yakın zamanda viop işine de başlayacaklarmış. İşlemler MT4 üzerinden olacakmış ve forex gibi demo hesap açıp deneme imkanı da olacakmış. Onda belli bir para limiti de olmayacakmış.
    Demek haşmetmaapları böyle buyurdu. Bunca serserilikten sonra bakalım viopu kime pazarlayabilecekler veya nerelerine ....
    Türkiyede sermaye piyasaları bitmiştir artık. Geliştirmek istiyoruz diyerek dinamitlediler.
    Zaten zaatı muhteremin biri göreve geldiğinde
    " Artık paradan para kazanma devri bitmiştir" demişti.
    İmamın biride
    "Benim yaptığımı yapmayın dediğimi yapın demişti"

Şu minvalde kafam karıştı.

Demekki kimilerine HElal olan
    Kimilerine Haram oluyor...

Benim iyice kafam karıştı.

5.  Alıntı Originally Posted by tradeg Yazıyı Oku
    Beni kurumdan mt aradı. Yakın zamanda viop işine de başlayacaklarmış. İşlemler MT4 üzerinden olacakmış ve forex gibi demo hesap açıp deneme imkanı da olacakmış. Onda belli bir para limiti de olmayacakmış.
    MT4 üzerinden yapılmıyor diye biliyorum, MT5 kullanmaları gerekir. NoorCM VIOP'a entegre etmeye çalıştı çok sorun var hala beceremediler tam olarak. Stoploss takeprofit giremiyorsun. MT5'de indikatörler expertler hepsi farklı bilginiz olsun.

Sermaye piyasaları konferansında (8 Kasım 2016'da) SPK başkanı ben HFT'ye karşıyım demişti. Büyük olasılıkla engellemeler yapacaklar yüksek frekanslı işlemler için. Ardından algoritmayı vs de yasaklarlarsa şaşırmam. Benim bu ülkedeki sermaye piyasalarına zerre kadar inancım ve güvenim kalmadı, sürekli birşeyler değişiyor. Şimdi oturup herşeyi MT5'e ve vob'a aktaracaksın yine birşey çıkacak karşına.

VOB'u öne çıkarmak istiyorlarsa sabah 09:00 akşam 11:30'a kadar açık olması lazım, bu kadar kısa süreli vadeli işlemmi olur? Sürekli gap, hem piyasada çalışanlar vardiyalı çalışır daha az kişi işten çıkarılır. ABD kapandığında sabaha sürpriz Çin ve Japonya kalır sadece.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    ulan spk, ulan hükümet
    yasaklamasanız 3,55-3,60 aralıktan don gömlek usd/try long olacaktım.

ama siz durun almanya'ya gittiğimde orada forex hesabı açıp inadına usd/try oynayacam

7. sn master 16 haftaya gerçek hesabı açacağım yurt dışı konuştuğumuz 2 ayrı firmada....

belgeler...

1-telefon faturası adres bilgisi içeren
    2-fotoğraf
    3-sürücü belgesi

başka gereken belge var mı....tc içeren nüfus cüzdanı isteniyorsa sıkıntı olabilir mi ilerde....

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 haftaya gerçek hesabı açacağım yurt dışı konuştuğumuz 2 ayrı firmada....

belgeler...

1-telefon faturası adres bilgisi içeren
    2-fotoğraf
    3-sürücü belgesi

başka gereken belge var mı....tc içeren nüfus cüzdanı isteniyorsa sıkıntı olabilir mi ilerde....
    1.) Telefon veya elektrik veya su gibi adresinin ve isminin geçtiği bir fatura
    2.) Pasaport (ön yüz yeterli) veya kimlik veya ehliyetin arkalı önlü hali.

Hesap açmak için bunlar yeterli.

Sayfa 41/86 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •