Sayfa 47/86 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 369 - 376 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. sn master 16 skrille bankadan para transferine gerek yok demiştiniz......sonuçta firma ile skril arası ücretsiz bana kolay geldi....normal şartlarda parayı kredi kartından skrile yatırmak mı kolay yoksa bankadan skrile yatırmak mı.....hangisi ucuz....kredi kartından 1 euro dedim 4,45 tl çekilmiş..

2.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    sn master 16 skrille bankadan para transferine gerek yok demiştiniz......sonuçta firma ile skril arası ücretsiz bana kolay geldi....normal şartlarda parayı kredi kartından skrile yatırmak mı kolay yoksa bankadan skrile yatırmak mı.....hangisi ucuz....kredi kartından 1 euro dedim 4,45 tl çekilmiş..
    4.45 çekilen miktar 1 EUR karşılığı değildir. Onay için çekilen miktar o. Yaklaşık 1.13 EUR çekmiş bunu onay kısmına girip onaylatmayı yapın.

ÖM ile hangi firmayla çalıştığınızı gönderin öncelikle. Bilmediğim firmalar için çok fazla yorum yapamıyorum ama kendi çalıştığım firmalar konusunda zaten her soruya cevap veriyorum sıkıntı olmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    4.45 çekilen miktar 1 EUR karşılığı değildir. Onay için çekilen miktar o. Yaklaşık 1.13 EUR çekmiş bunu onay kısmına girip onaylatmayı yapın.

ÖM ile hangi firmayla çalıştığınızı gönderin öncelikle. Bilmediğim firmalar için çok fazla yorum yapamıyorum ama kendi çalıştığım firmalar konusunda zaten her soruya cevap veriyorum sıkıntı olmaz.
    sn master 16 firmayla alakası yok skrill hesabına para transferini bir yapalım kademeli olarak ...bu konuda çok acemiyiz....firma sayfaları ingilizce....sizin firmanızda ben hesap açtım ama zorlanıyoruz ingilizceden kaynaklı....dns ayarı yapamadım...

4. şuan iş para transferine kaldı....skrill kredi kartında bekleyen işlemlerde görünüyor ama ben müdahale yapamıyorum....bankayı mı aramam lazım yoksa beklemem mi gerek....

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    şuan iş para transferine kaldı....skrill kredi kartında bekleyen işlemlerde görünüyor ama ben müdahale yapamıyorum....bankayı mı aramam lazım yoksa beklemem mi gerek....
    Banka ile herhangi bir işin yok. Skrill hesabına gir Kartlar ve banka hesapları menüsü altında son eklediği kartı bul ve doğrulamayı tamamla adımı altından kartı doğrulat önce.

6. DNS ayarları konusunda sıkıntı yaşayanlar için: https://www.chip.com.tr/haber/dns-ay...lir_66109.html

7.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Banka ile herhangi bir işin yok. Skrill hesabına gir Kartlar ve banka hesapları menüsü altında son eklediği kartı bul ve doğrulamayı tamamla adımı altından kartı doğrulat önce.
    onu yaptım sanal kredi kartından parayı çekmiş internet bankacılık kısmında bekleyen kısmında taksit otomatik ödeme talimatı gibi bekliyor...1 euro onayı yaptım...

8.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    onu yaptım sanal kredi kartından parayı çekmiş internet bankacılık kısmında bekleyen kısmında taksit otomatik ödeme talimatı gibi bekliyor...1 euro onayı yaptım...
    Onay kısmına 1 girdin ve onayladımı? Bu imkansız üç haneli olması lazım yani ya 1.12 - 1.13 veya 1.14 bu üç olasılıktan birini onay kısmına girmiş olman gerekir. Skrill 1 yazsanda onay vermez.

Sayfa 47/86 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •