Sayfa 49/86 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 385 - 392 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Şimdi 24 saat bekle ve tam olarak şunu yap.

4.45 TL gibi birşey demiştin o işlemin açıklama kısmında euro olarak karşılık tutarı yazıyormu? Yazıyorsa 24 saat sonra o tutarı gir.

Yazmıyorsa 24 saat sonra 3 hakkın olacak. 4.45 TL demiştin. Sırayla şunları dene 1.12 daha sonra 1.13 daha sonra 1.14 dene bu üçünden biri kesin olarak olacaktır.

Bu arada skrill hesabını euro olarak açtın değilmi? doğrulama kodunu euro oalrak soruyor sana?
    herşey euro...4,45 tl dediğiniz gibi yaparım...internette skrille ilgili bir yazı okudum bu durum ne durumda..

2. Skrill müşterileri için en önemli değişiklikse, kullanıcıların yurtiçi işlem yapması ve yurt dışına para göndermesinin önünün kesilmiş olması. Yeni şirket politikasıyla birlikte Skrillün Türkiyedeki kullanıcıları yurt içinde bir diğer kullanıcıya para gönderemeyecek; yurt içinden de ödeme alamayacak. Ancak yurt dışından hesaba gelen ödemelerde bir sorun olmayacak.

2001 yılında Moneybookers ünvanıyla PayPalın Avrupalı alternatifi olarak kurulan girişim, 2010 yılında Skrill adıyla yenilenmiş ve geçtiğimiz yıl Optimal Payments tarafından 1.1 milyar euroya satın alınmıştı. Dünya çapında 200 ülkede 41 para biriminde ödeme yapılmasını sağlayan Skrillün aralarında eBay, Skype ve Facebookun olduğu 100 binden fazla müşterisi bulunuyor, kendi verilerine göre. Şirket Türkiyeden kaç kullanıcısı olduğuna dair net bir veri paylaşmıyor.

Skillin yeni ödeme politikası Türkiyede ödeme kuruluşlarının faaliyetleriyle ilgili değişen düzenlemelere bir yanıt olarak okunabilir. Tıpkı PayPalın faaliyet durdurma kararı gibi. Farklı ödeme şirketlerinin değişen koşullara nasıl yanıt verdiklerini görmek için çok beklememize gerek olmayacak gibi görünüyor.

http://webrazzi.com/2016/06/20/paypa...mlere-kapandi/

3. sn master 16 bugün bankaya gittim banka çalışanlarının skrill den haberi yok nasıl iş anlamadım ilkkez duydular...

4.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Skrill müşterileri için en önemli değişiklikse, kullanıcıların yurtiçi işlem yapması ve yurt dışına para göndermesinin önünün kesilmiş olması. Yeni şirket politikasıyla birlikte Skrillün Türkiyedeki kullanıcıları yurt içinde bir diğer kullanıcıya para gönderemeyecek; yurt içinden de ödeme alamayacak. Ancak yurt dışından hesaba gelen ödemelerde bir sorun olmayacak.

2001 yılında Moneybookers ünvanıyla PayPalın Avrupalı alternatifi olarak kurulan girişim, 2010 yılında Skrill adıyla yenilenmiş ve geçtiğimiz yıl Optimal Payments tarafından 1.1 milyar euroya satın alınmıştı. Dünya çapında 200 ülkede 41 para biriminde ödeme yapılmasını sağlayan Skrillün aralarında eBay, Skype ve Facebookun olduğu 100 binden fazla müşterisi bulunuyor, kendi verilerine göre. Şirket Türkiyeden kaç kullanıcısı olduğuna dair net bir veri paylaşmıyor.

Skillin yeni ödeme politikası Türkiyede ödeme kuruluşlarının faaliyetleriyle ilgili değişen düzenlemelere bir yanıt olarak okunabilir. Tıpkı PayPalın faaliyet durdurma kararı gibi. Farklı ödeme şirketlerinin değişen koşullara nasıl yanıt verdiklerini görmek için çok beklememize gerek olmayacak gibi görünüyor.

Bu seni bağlayan bir durum değil. Yabancı bir hesap ile çalıştığın için para çekme ve almalarında skıntı yaşamazsın. Çok güvenilir köklü bir firmadır.

Türkiyedeki insanların çoğu yabancı finans enstrümanlarını bilmez. Bunun garipsememek gerekir. İçe kapanık bir toplumuz.

5.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Bu seni bağlayan bir durum değil. Yabancı bir hesap ile çalıştığın için para çekme ve almalarında skıntı yaşamazsın. Çok güvenilir köklü bir firmadır.

Türkiyedeki insanların çoğu yabancı finans enstrümanlarını bilmez. Bunun garipsememek gerekir. İçe kapanık bir toplumuz.
    neyse güzel birşeye benziyor anlatırız faydamız olur...

Evettt
    An itibarı ile bende Yabani Kazlar sınıfına üye oldum.
    Uçmayı öğğretenler sağolsun. SPK

Bugün bir uyandım yataktan kanlar terler içinde
    Sonra kara sakallı tesbihli biri dediki " Korkma SPK seni koruyor"
    Sİktir lan dedim rüyama devam ettim.
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

Teşekkürler Arkadaşlar.

Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Skrill müşterileri için en önemli değişiklikse, kullanıcıların yurtiçi işlem yapması ve yurt dışına para göndermesinin önünün kesilmiş olması. Yeni şirket politikasıyla birlikte Skrillün Türkiyedeki kullanıcıları yurt içinde bir diğer kullanıcıya para gönderemeyecek; yurt içinden de ödeme alamayacak. Ancak yurt dışından hesaba gelen ödemelerde bir sorun olmayacak.
    .......

türkiye ekonomisi sakallılara para vererek düzelecek. Sakallılar ve çocukları çiğ köfteci açacak.
    Yurtdışı ile bağlar kesilecek içe dönük ekonomi olacağız ( Biz bize yeteriz kimseye ihtiyacımız yok )
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

Sayfa 49/86 İlkİlk ... 39474849505159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •