Sayfa 52/86 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 409 - 416 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

Hep kızıyoruzda forex de zorun zoru
    Az önce Euro gbp de operasyon yaptılar.
    Hiçbir veri falan yok aynı anda eurusd alıp gbpusd sattılar.
    Yani gerçek bir fiyatlama değil.
    Hadi bu 20 pip.
    Altındaki 1220 1260 hareketini trump destekli yaptılar.
    Trumpda biliyor Amerikada istediği gibi at oynatamayacağını.
    Muhtemelen altını oynatsam yeter diyordur diyecem adamında ihtiyacı yok ki ????
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

fornaks Guest
    50 bin Tl si olmayana Foreks yatırım aracını kullanmak yasaklandı! Neymiş Küçük yatırımcı korunacak mış ?
    Fazıl Say eğitim müfredatından çıkartıldı ! Neyi koruyacaksınız ? amacınız ne? Daha iyisini mi tanıyorsunuz ?

Adamı daha hayattayken günümüz değeri iken koruyamıyorsun !!!
    Neymiş Osmanlı Mirasına sahip çıkacaklarmış!!! Yürüyün Bee

fornaks Guest
    Ayrıca Bunlar o kadar çok seviyor ki yerli borsa yatırımcısını sene 2007 mi neydi yerli borsa yatırımcısı karlarından %10 (vergi, Stopaj )aldılar yurt dışı yatırımcıdan hiçbir şey almadılar. Ben de Verdim. şimdi yüzlerine söylüyorum, 1 kuruşunu helal etmiyorum.Her kuruşun hesabını verin. Hem bu dünyada , hem öbür dünyada nerenizden çıkarsa çıksın.

4.  Alıntı Originally Posted by fornaks Yazıyı Oku
    Ayrıca Bunlar o kadar çok seviyor ki yerli borsa yatırımcısını sene 2007 mi neydi yerli borsa yatırımcısı karlarından %10 (vergi, Stopaj )aldılar yurt dışı yatırımcıdan hiçbir şey almadılar. Ben de Verdim. şimdi yüzlerine söylüyorum, 1 kuruşunu helal etmiyorum.Her kuruşun hesabını verin. Hem bu dünyada , hem öbür dünyada nerenizden çıkarsa çıksın.
    Aynen böyle yaptılar. Zannediyorlarki yurtdışından fon gelirse yatırımcı gelirse burası finans merkezi olur. Finans merkezinin binalarını yapıyorlar, neymiş efendim yurtdışından yatırımcı geldiğinde bir günde finans merkezinde her işini halledip gidecekmiş. Finans merkezi binayla olmaz. Bugün yabancı yatırımcı dediğiniz BIST yatırımcısının bir kısmı bıyıklı yabancıdır ve 2004 veya 2005 (tam hatırlamıyorum) Türk vadandaşlarına vergi gelmesiyle kendini yurtdışına atan yatırımcılardır, onlar hala geri gelmedi, gelmezde, döçe ve citi'de takaslarda duruyorlar, önemli kısmı da patronların dolaylı hisseleri.

Merakla bekliyorum daha ne yapacaklar, nerede duracaklar...

Yav millet artık elindeki 500 dolarla foreksde yapamıyor da acaba bu dolar tl niye çıkıyor. Biri can..li ye söylesinde dolar tl konvertibiliteden ayrılsın. Olurmu canım öyle habire hareket ediyor. Haşmetmaab buyursun dolar orada dursun. Durmazsa dolar tl ye kayyum atansın.
    Kızdırmayın küçük enişteyi

6. 2 yıl sonra açarlar meark etmeyin. Ama koşulları öyle koyarlar ki sadece Katarlılar girebilir !!

Alıntı Originally Posted by yeşilsıpa Yazıyı Oku
    Yav millet artık elindeki 500 dolarla foreksde yapamıyor da acaba bu dolar tl niye çıkıyor. Biri can..li ye söylesinde dolar tl konvertibiliteden ayrılsın. Olurmu canım öyle habire hareket ediyor. Haşmetmaab buyursun dolar orada dursun. Durmazsa dolar tl ye kayyum atansın.
    Kızdırmayın küçük enişteyi

7. Bilimden matematikten yoksun işler yaparsan olacağı bu.

Sayfa 52/86 İlkİlk ... 242505152535462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •