Sayfa 6/86 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. Yüksek kaldıraç size birbirinden farklı birçok üründe aynı anda işleme girebilme ve teminatı dah az kullanarak esneklik sağlatabilir. Yeterki giriş miktarını dikkatli ayarlayın.

2. önceki konuda sormuştum ama konu kapandı. araştırma yaparken kulağıma aşina gelen bir firma ismi bakıyordum ki, instaforex ismi bir yerlerden tanıdık geldi. liverpool'a vb. bazı sponsorlukları var , belki o yüzden tanıdık geldi. sitesine bakınca türkçe dil seçeneği de var. instaforex'i bilen var mı?
    Son düzenleme : eRk43; 19-02-2017 saat: 23:29.

3.  Alıntı Originally Posted by eRk43 Yazıyı Oku
    hocam zaten türkçe de var. yukardan ayarlanabiliyor
    Enteresan bir Türkçe biraz bakarsanız :D :D :D Bu haliyle bile bu sitelerin hepsi engellenecektir yakın bir zamanda hazır olun dns ve vpn ile girmeye.

önceki konuda sormuştum ama konu kapandı. araştırma yaparken kulağıma aşina gelen bir firma ismi bakıyordum ki, instaforex ismi bir yerlerden tanıdık geldi. liverpool'a vb. bazı sponsorlukları var , belki o yüzden tanıdık geldi. sitesine bakınca türkçe dil seçeneği de var. bilen var mı? instaforex'i bilen var mı?
    Türkçe sayfalar yeni yeni eklenmeye başladı. Deli gibi Türkiyeden müşteri akıyor şirketlere. Firmayı ben duymadım. duyan ve çalışan arkadaşlar varsa yardımcı olacaklardır.

Master16 kardeş deli gibi müşteri akıyor diyor topiği okuyan 15 kişi
    Al sat yangelip yatma.
    Kaldırım tavsiyesidir.

5.  Alıntı Originally Posted by yeşilsıpa Yazıyı Oku
    Master16 kardeş deli gibi müşteri akıyor diyor topiği okuyan 15 kişi
    Buradan demedim zaten. Forumdan ne olacak. Türkiye piyasasında boşa çıkan müşteriler yurtdışında hesap açtırıyorlar ve bu çok hızlı oluyor. Geçen gün bir arkadaş bile yazmıştı burda yabancı şirketin bir tanesi birkaç gün içinde 1300 civarı Türk hesap açmış diye. Bende çevremdeki bir sürü insandan duydum sayının çok yükseklerde olduğunu.
    Son düzenleme : master16; 20-02-2017 saat: 00:05.

6. bu forex firmalarının büyük kısmı kıbrıs'ta faaliyet gösteriyor sanırım. ben kıbrıs'a pek sıcak bakamıyorum. daha önce tartışılan ırksal nedenlerden dolayı değil. siyasi nedenlerden dolayı. yunanistan ile adalar gerilimi, kıbrıs görüşmeleri vs. bu tansiyon belli odaklar tarafından özellikle tırmandırılıyor. demek istediğim bu köpekler boşuna havlamıyor, sahipleri tarafından yönlendiriliyor... bu siyasi krizin büyümesi karşısında adaya gönderilen paralar tekrar çekilemeyebilir. o yüzden kıbrıs kökenli olmayan firmalar daha az riskli olduğunu düşünüyorum. ic market avustralyalı sanırım, ducascopy isviçre ama orada hesap açmak zor. fxpro'da arkadaşın söylediği gibi hem kıbrıs, hem londra. ama hesap açan arkadaş 1:500'de işlem yapabildiğine göre onun hesabı sanırım kıbrıs'ta açılmış. bir de pepperstone var. o da avusturalyalı.
    http://www.bestonlineforexbrokers.co...x-Brokers.html
    Son düzenleme : eRk43; 20-02-2017 saat: 07:50.

7. QNB Finansbank dışına giden
    yabancı para transferi 25,00 TL*
    QNB Finansbank dışından
    gelen yabancı para transferi 18,00 TL karşılığı USD veya Euro

*Ek olarak, işleme aracılık eden bankalar veya alıcı bankalar işlem tutarına göre değişen masraflar tahsil edebilir. Bu masraflar transfer tutarından tahsil edilir.

enpara transfer ücretleri uygun gibi ama aracılık eden bankalar da değişen masraflar tahsil edebilir yazıyor ki, orası işi bozmuş

8.  Alıntı Originally Posted by master16 Yazıyı Oku
    Yüksek kaldıraç size birbirinden farklı birçok üründe aynı anda işleme girebilme ve teminatı dah az kullanarak esneklik sağlatabilir. Yeterki giriş miktarını dikkatli ayarlayın.
    daha önce konuşmuşmuyduk hatırlamıyorum brent petrol için kaldıraç oranı neydi xm firmasında...

Sayfa 6/86 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •